Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyi a havi kereset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi a havi keresetetek és hogyan befolyásolja ez a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés

Mennyire dob az önbizalmatokon, hogy jobb ruhákban vagytok, jobb parfüm, kocsi stb., többet adtok magatokra. mennyire mentek oda könnyebben a lányokhoz?

Nők, ti mennyit vártok el?



2016. máj. 5. 18:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Meglehetősen sok, és nem jelent sem előnyt, sem hátrányt.
2016. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

4-500000

igényes vagyok

2016. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
45%

A modor mutatja meg mit érsz, nem a pénzed mennyisége.

Az értelem nem vehető meg pénzen, önbizalomhoz sem szükséges.

Szexuális életet meg pláne nem fog befolyásolni.

2016. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

ma 18:11

nem a kérdésre válaszoltál

2016. máj. 5. 18:22
 5/43 anonim ***** válasza:
55%

Cseles :) felnőtt párkapcsolat kategóriába kellett volna írni.

450 000 Ft körül. Amikor segédmunkásként dolgoztam is igényesen oltozkodtem, nem markasba, igaz most sem márkás cuccaim vannak. Parfümöt csak azert használok dezodor helyett, mert a volt barátnőm egyfolytában azt vett nekem szinte mindenre. S megtetszett egy illat. Nincs kocsim busszal járok, nem tudok vezetni, s a buszon tudok olvasni. :)

15 eve fogtam meg először az edzotermi vasakat, az dobott az önbizalmamon, de 3 évig akkor sem volt no az életembe. Illetve mikor megnovesztettem a hajamat, de akkor meg kapcsolatba voltam. Viszont azóta is jol érzem magam hosszú hajjal.

De most is szingli vagyok. Nem vagyok egy nagy dumas, s hiba teszek meg mindent a jo kinezetert, a lanyok unatkoztak amikor leszolitottam őket, mert oda szoktam menni. Jo az en helyzetem speciális.

2016. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
70%

400 felett viszek haza, és inkább hátránynak látom. A lányok jó része ennél sokkal kevesebbet keres, és a gold diggereket leszámítva (akik nekem nem kellenek), inkább hátrány náluk.


Egyébként minőségi, de nem látványos ruhákat hordok, az önbizalmamon nem változtatott a pénz, ahogy azon sem, hogy nem lettem tőle hirtelen igazi szépfiú, és a pénz kívülről nem látszik.

2016. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

Volt már 250 ezer is és 100 ezer is. Nem befolyásolja. Ettől még meg tudok venni mindent, amit akarok.

De ha a nő drága dolgokat akar venni, amik csak neki jók, azt vegye meg a saját pénzéből, ne az enyémből.

2016. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%
Kb 500.000 Ft. Talán kicsit dob az önbizalmamon. Azért az nem mindegy hogy tróger melós cuccban ültem BKV-ra, vagy igényes ruhákban, ápoltan... a nők is sokkal könnyebben észre vesznek, annak ellenére hogy előtte is 190cm+ voltam. :D
2016. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%

Honnan veszed, kedves kérdező, hogy egyrészt bármi köze is van a szexuális életemhez annak, hogy mennyi pénzt keresek?

Másrészt azt honnan veszed, hogy jobb ruhákban vagyok, jobb parfüm, kocsi stb van?

Én pl egyáltalán nem használok parfümöt és kocsim sincs.

Megtehetném, de egyszerűen nincs rájuk szükségem.

Számomra nem ezek a fontos dolgok a világon, pedig bőven 300 felett keresek!

30/F

2016. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
50%
Átlagba 550ezer ma amikor megkaptam csak lestem mert 575ezret kaptam (igaz hegesztőkènt jól lehet keresni), Általába mindig melósba vagyok mert itthon is maszekolok de amúgy utcán : Ing + egy elegánsabb nadrág, szeretek jól kinèzni,inkább elegánsan :) Parfümbe csakis a Paco Rabbane One Million Intense, autóm van (bmw) de szerintem ezek nem számítanak aki igazán szeret az nem a pènzem,autóm,kinèzetem miatt, èn mindig is könnyen mentem oda a lányokhoz soha nem voltam ez a fèlős fajta fiú, soha nem virítottam meg feltünősködtem hogy pènzem van! 25/F
2016. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!