Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyi a havi kereset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi a havi keresetetek és hogyan befolyásolja ez a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés

Mennyire dob az önbizalmatokon, hogy jobb ruhákban vagytok, jobb parfüm, kocsi stb., többet adtok magatokra. mennyire mentek oda könnyebben a lányokhoz?

Nők, ti mennyit vártok el?



2016. máj. 5. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Nyilván nem reprezentatív minta a gyakori, de megjegyzem az utcai megkérdezés sem. A kettő átlaga véletlenül sem fog hasonlítani amúgy, meg attól is függ az utcán hol kérdezed meg. Tanyán/faluban, vagy Budapest főutcáján. Na de ne menjünk el metodikában.


A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.


Én azért vagyok itt, mert engem néha kikapcsol az értelmes kérdésekre való válasz, vagy szeretek tévhiteket eloszlatni, mint a kérdezőé is, ami implikálva van, hogy több pénz=jobb csajozás. Igen, milliomosként részben ez a hobbim. Nyugi mellette van 10 másik hobbim is, körbejárom a világot, búvárkodom, hegyet mászok, sorolhatnám. De havonta néhány kérdésre a válasz belefér. Mondjuk van amit megbánok, ez az itteni ilyen. Azt látom (aztán lehet van egy csomó olvasó, aki tök máshogy van vele csak nem nyilvánul meg), hogy 0 hatása volt a válaszomnak. Sőt még jobban befeszítette a kérdezőt az álláspontjába. Gyakorlatilag pazaroltam az időmet, ami a legértékesebb kincs, mert pénzem bármennyi lehet, ha nem tudom felhasználni, mert nem marad rá időm :)

2016. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Budapest főutcáján XDDDDDD


mekkora kamu vagy ember


Igaza van amúgy a 70%-nak, a gyakori mintha egy alternatív uiniverzum lenne.

Aztán meg jönnek azzal, hogy jaj irigy vagy, csak a számodra elképzelhetetlen. A szokásos klisék az internetes trolloktól. Azt lehet, hogy még te keresel náluk többet. :D

Felébrednek, aztán a bilibe lóg a kezük.

Egy franchise hálózat CEO-ja pont leszarja, hogy a gyakorikérdések felhasználói mit gondolnak róla, nem itt fogja bizonygatni az igazát. Nincs erre szüksége.

2016. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A kérdező ugyanabba a hibába esik, amibe a kollégáim.


Egy multinál dolgozva a 400+ nettó, a cafeteria, az utolsó fillérig bejelentett fizetések, a munka törvénykönyvének feltétlen tisztelete és hasonló dolgok jellemzik a kollégáim életét, és emiatt gyakran hallani olyan véleményeket, amik teljesen elrugaszkodnak a kis cégeknél ennek töredékéért dolgozók, minimálbérre bejelentett emberek világától.


Pedig nincs itt semmi ellentmondás, mindkét világ létezik egymással párhuzamosan, de aki csak az egyiket ismeri, az el sem tudja képzelni, hogy emberek simán keresnek 500-at, vagy el sem tudja képzelni, hogy máshol a főnök egyszerűen közli, hogy a szabit nem adja ki, vagy betegség alatt nincs fizetés, mert magasról tesz a törvényekre.


A kérdező vélhetően abból a közegből jön, ahol ő és a kollégái sem keresnek töredékében sem ennyit, az én ismerőseim pedig olyan közegből, ahol a nettó 300 már rossz fizetés. Vélhetően mindkét csoport fikázná a másikat, hogy kamuzik, hogy olyan nincs, amit állít.

2016. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Szövegértelmezés: 1

A 400 ezres fizetésekre nem szóltam be. Egy vezető ilyen fogyatékos lenne? Elég gáz cég lehet :S

Szinte biztos vagyok benne, hogy többet keresek nálad.


Te abból a közegből jössz, aki kereshet nettó 90-et, azt a gyk-n játssza az agyát, ha már az élőben egy senki.

Privátban jöhet egy facebook profil, aztán ott lehet igazolni magad, meg természetesen én is igazolok mindent. Persze ez sohasem fog megtörténni. Kis trollocska.

Tuti te írkálsz több regisztrációval.

2016. máj. 6. 21:31
 35/43 anonim ***** válasza:

1) sosem írtam, hogy vezető vagyok, látszik, hogy sosem dolgoztál multinál, 400 pénzt nem vezetők keresnek


2) egy accountom van, azzal írogatok csak, és gondolom a 1.5 millió körüli fizetéssel rendelkezők nem havi bérként keresnek ennyit (bár van fejlesztő ismerősöm, aki 1.2-t keres Mo-n, nem vállalkozóként, szóval nem kell az álmaidban szereplő CEO poszt ehhez, btw, nálunk a CEO szemberöhögne 1.5 milliós ajánlattal :D)

2016. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Dolgoztam:


BIG4 cégnél

FMCG multinál

SSC multinál


Pont ezért nem tudsz hülyére venni a kamu szövegeiddel. Pályakezdők nettó 200-al vannak felvéve. Valami különleges MSc-vel 250 talán. Ez 5-6 év alatt, 28 éves korodra nem emelkedik 1,5 millióra, mindenféle MBA meg tapasztalat nélkül.

Aki esetleg pályakezdőként, k_rva nagy mázlival egyből bekerül az McKinsey-hez, vagy valami nagyon elit tanácsadó céghez, és eltölt ott 5 évet, akkor utána menedzseri állást kaphat. DE NEM CEO egy multi élén. Az alapbérét akkor is NAGYON max. netto 600-700-ra saccolom.

2016. máj. 6. 21:49
 37/43 anonim ***** válasza:
figylej, vitatkozhatsz velem a 28 éves CEO helyett, de egyrészt én 30 felett vagyok, másrészt nem keresek 1.5 misit, harmadrészt nem vagyok CEO csak sima fehér galléros bérrabszolga egy multinál
2016. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem reprezentatív itt egy kérdés. Ettől még szembetűnő, hogy milyen gyakran, milyen irreális válaszok érkeznek bizonyos jellegű kérdésekre. #32-es tök jól írta: Mintha egy alternatív univerzum lenne ez az oldal!

És tényleg klisés szöveg, hogy irigy vagyok. Ha valaki az eszével egy jó szakmát végez, igazából nem is értem, hogy miért gondol irigységre, ha valaki mást mond? Nekem ez elég abszurd.

És még mindig nem azzal van a baj, hogy egyesek sokat keresnek, mert valóban. Csak itt gyanúsan sokan vannak az ilyen emberek. És pont azért gyanús ez, mert jó pár ilyet ismerek. És valahogy egyikük sem szorul az oldalra. Emberek, péntek este van. Lássuk be, hogy aki péntek este itt szenved pár kérdésen, az nagyon unja magát általában és nincs jobb dolga, általában meg szociális élete sincs. És ez a jobb keresetű emberekre nem igazán jellemző. Nem azért keresnek annyi pénzt, hogy bent üljenek péntek este egy szobában és netezzenek ezen az oldalon. Az összes pénzesebb ismerősöm mást csinál. Tudom, ez sem reprezentatív, de legalább látom, hogy mire használják a pénzt és nem erre. Akinek családja van, az azzal tölti. Akinek nincs, az bulizik, színházba jár, ilyenek. Vagy csak megnéz egy jó filmet. Mindnek jó pár barátja van, egyiküknek sem jut eszébe, hogy péntek este, vadidegen embereknek válaszolgassanak.

2016. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

A CEO srác vagyok. Mókás ahogy a kérdező egy tök más emberről (80 %-os) azt gondolja, hogy én vagyok, mert így is igazolni akarja magát :)


Nem világos BP főutcájával mi volt a gond, a nyilvánvaló kötözködésen túl, amikor már a élő fába is. Nem egy fő utcára gondoltam, hanem az egyik főbb utcára, vagy prominensebb kerületre (lásd rózsadomb), nyilván ilyenek léteznek, csak a kekec kedvéért kötsz bele.


A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, hogy ők miért vagy hogy keresnek ennyit, de pszichológiailag nyilván egy olyan hatás működhet, hogy egy ilyen kérdésre eleve az kattint vagy válaszol inkább (és ez egy szűrő), aki büszke arra amit keres. Vagy fel is akar vágni vele. Nem azt mondom, hogy nincs kamu, csak hogy ezek nyilván baromira torzítják az eredményeket.


Az meg mókás, hogy ha mondok valami kiugrót (mert azt alátámasztottam elég sok példával, hogy nem lehetetlen, csak hogy eltér az átlagtól), akkor nyomban nekem kell bizonygatni. Fordítva ültök a lovon. Ez nem egy tudományos kísérlet, nem egy bírósági eljárás, ahol én vádlott vagyok és fel kell hogy mentsen az esküdtszék vagy a bíró. A kérdésre válaszoltam, érveltem is, már rég eltértünk a tárgytól és egy ilyen állítást amúgy sem lehetne bizonyítani. Amit a kérdező firtat - FB profil - nem adom ki, mert lehet kiteszi és holnapután ezért törnek be hozzám, mert tudják hogy milyen értékek lehetnek otthon. Ennyire hülye azért nem vagyok. Ha NAV adóbevallást küldök, akkor megkapom h csak másolat, hoax vagy átírtam... stb. Mindent meg lehet kérdőjelezni és ezért fölösleges is bizonygatni. Vagy elfogadod, hogy a válasznál voltak igazat mondók, vagy ne tegyél fel ilyen kérdést, mert ha mindenki hazug, aki nem igazolja az elvárásaidat, akkor időpazarlás a kérdés, hiszen csak gondold végig az elvárásod és úgyis ugyanaz marad a végére :)


Miért vagyok mégis ilyenkor a gyakorin? Mert külföldön vagyok munkaúton és épp céges emailekre válaszolok. Ez nagyon monoton feladat és feldobja a gyakorira való válasz időnként :)


Amúgy a gyakorira válaszolást űzöm 6 éve, havi 1-2 kérdésre nyomok választ, mert ennyi ami feltűnik vagy van értelme. Régen az alkalmazotti létben szoktam rá, mert sok holtidő volt, ma meg már feldob ha valakinek tudok segíteni (pl sok embernek egy csomó dolgot tanítottam már itt szexről - rengeteg hálás privátom van, aki hetek vagy hónap múlva ír, h köszi a tippet) és máskor meg csak kikapcsol pár hülye kérdés.


De nyilván ebbe a magyarázatba is bele fogtok kötni, mint az élő fába is, úgyhogy fölösleges is folytatni ezt a magyarázkodást. Aki tényleg tanulni vagy fejlődni akar és azért kérdez, az úgyis kap választ, most én tanultam, hogy már megint belementem egy boxba, amibe totál fölösleges volt. Legközelebb még óvatosabb leszek ;)

2016. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

" Lássuk be, hogy aki péntek este itt szenved pár kérdésen, az nagyon unja magát általában és nincs jobb dolga, általában meg szociális élete sincs. És ez a jobb keresetű emberekre nem igazán jellemző. Nem azért keresnek annyi pénzt, hogy bent üljenek péntek este egy szobában és netezzenek ezen az oldalon. "


Miért gondolják az emberek, hogy a jó fizetés mellé rögtön barátokat, meg jóképűséget is adott az Úr?


A baráti társaságom nagy 99%-a már külföldön, így bőven 30 felett pedig ezt nem olyan könnyű újraépíteni, igen, pénzem lenne elmenni valahova, de társaságom kevésbé.


Másrészt az is marha nagy hülyeség, hogy a jó pénz mellé jó szociális élet társul. Nem kell messzire menni, rengeteg geek IT-s keres 3-4-500 pénzeket, és mellette péntek este otthon ülnek és nyomogatják a fórumot vagy valami számítógépes játékot, 0 szociális élettel. De ugyanez igaz egy rakás másik emberre, aki mély emberi kapcsolatok helyett a karrierjét tolta, előbb az egyetemen, majd a munkában, így van egy rakás partnere/ügyfele/üzletfele, és nincs 3 ember az életében, hogy elmenjen meginni egy sört.

2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!