Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyi a havi kereset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi a havi keresetetek és hogyan befolyásolja ez a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés

Mennyire dob az önbizalmatokon, hogy jobb ruhákban vagytok, jobb parfüm, kocsi stb., többet adtok magatokra. mennyire mentek oda könnyebben a lányokhoz?

Nők, ti mennyit vártok el?



2016. máj. 5. 18:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Igazán érdekes. Felteszel egy kérdést, majd ha nem olyan válasz érkezik, ami a kedvedre való, akkor az biztosan hazugság.

Ahogy már írták, egy komolyabb CEO konkrétan szemen röhög egy 1.5 milliós ajánlatnál, majd megissza a kávéját, feláll és továbbhalad. Esetleg még kuncog is továbbhaladás közben.


Csak hogy tisztázzuk, én vagyok az a válaszoló, aki 1.8 milliót keres nettóban egy hónapban. Nem mintha nagyon kellene neked bármit is bizonyítanom, de saját vállalkozásom van, emellet főállásban egy külföldi székhelyű online marketing cégnek dolgozom távmunkában. Napi átlagban 10-12 órát töltök munkával, hétvégenként is. A főállás mellett saját ügyfeleim is vannak.

A fő állásomban havi nettó 900 ezer a fizetésem, a másik 900 pedig bejön a saját ügyfeleimtől.


Ja, és a méretem tök átlagos... ha már szóba került.

2016. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

semennyi

sehogy

2016. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
hat nem tudom igy ahogy latom a tobbi valaszado keresetet havi 300 kevesnek is tunik. voltam mar minimalberen is es nekem szemely szerint segitett onbizalom teren hogy nem csak egy ehberert dolgoztatott droid melos voltam, hanem valaki aki egy kicsit keres is es azon kivul hogy nem hal ehen tud valamit csinalni a penzebol
2016. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!