Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ez a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ez a szexuális felfogás?

Figyelt kérdés

Valamiért szinte vágyakozok aziránt hogy legyen egy olyan barátnőm, aki imád, szeret, ugyanakkor akár pénzért, akár szórakozásból, de én keressek neki pasit szexre, vagyis a lényeg hogy általam megválogatott igényes/jó adottságú partnerekkel szexelhessen.


Régen elég sok sérelem ért, azóta viszonylag normális az életem, normális barátnőim voltak, normális kapcsolattal. De régen volt egy barátnőm aki folyton megcsalt, nagyon rosszul esett akkor, teljesen ki voltam meg minden, viszont ennek ellenére mindig engem szeretett. Mikor szakítottam vele ez miatt, akkor konkrétan abbahagyta a pasizást, és magába fordult, összeomlott az élete egy jó időre.


Most viszont hiányzik ez, de nem így eltitkolva meg ilyenek, hanem szervezett szinten általam persze a partner beleegyezésével. Van olyan akit ez egyébként izgat? Aki így érezné jól magát egy hosszabb kapcsolatban?


2016. máj. 6. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak azért viszonylag sokan akiket a "cuckold" téma izgat :)

Én voltam már 3. személy, főleg középkorú 30-as, 40-es pároknál. Vannak akik csak élettársak, vannak akik hosszú évek óta házasok. A férj valamikor kedvet kap és beszáll, de többnyire csak a háttérben figyel, simogatja magát, játszik magával kicsit... ennyi.


25/F

2016. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
inkább tudatban izgat a dolog, én nem akarok ön kielégíteni rá, meg kifejezetten bámulni sem, beszállni meg főleg nem, de az feltétel hogy előttem, vagy a jelenlétemben szexeljenek, mondjuk nyitott ajtónál a szobában, még ha nem is vagyok ott, csak hogy halljam, és ha arra megyek lássam őket.
2016. máj. 6. 09:15
 3/10 anonim ***** válasza:
hmm és mi a célod? Mi lehet az indíték? még több örömet szeretnél nyújtani a párodnak? Még ha nem is veszel részt az örömszerzésben?
2016. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem gondolom hogy korlátozni kellene a testiséget. nem abban látom a kapcsolat jövőjét, hogy ő kontrollálja magát testileg. engem nem zavar ha testileg megkíván mást, és ki is elégül általa, hiszen a szex csak szex, nem jelent semmit, csak átmeneti örömöket.
2016. máj. 6. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki megcsalt. És utána elkezdett engem izgatni, hogy mással csinálja előttem az új barátnőm. Szóval nem vagy egyedül.

És igen, nekem volt ilyen exem, aki élvezte ezt, és működött is sokáig a kapcsolat, nem emiatt lett vége.

Ha bármi kérdésed van, tedd fel privátban. :)

2016. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Általában az autóutak mellett tele van ilyen lányokkal
2016. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy az bűncselekmény?

Mi vagy te strici? Képes lennél a saját párod másnak is odaadni? Vagy arra vágysz, hogy szedjen össze neked valami kis ajándékot? Netán te képtelen vagy kielégíteni őt?

2016. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi sérült, perverz embert, megáll az eszem. Szinte mindennap jön egy vagy több ilyen kérdés. Pszichiáterre van szükséged, nem pedig arra, hogy kiéld a traumáidat és ilyen beteg játékokat szervezz csak azért, mert egy megcsalás megbontotta az elmédet.
2016. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

miért lennék strici? meg miért lenne bűncselekmény?


egyrészt nem rajtam múlna kit vállal be, én csak javasolnák vagy keresnék neki valakit aztán a többi rajta múlna, másrészt az sem hogy ezért kér valamit vagy sem, harmadrészt amit esetleg kap ahhoz nekem őszintén mi közöm lenne?


mivel ez csak testiség, ezért tudom hogy egy nőnek elismerés az, ha valaki fizetne is akár érte. mármint van a nőknek egy olyan része... van olyan is, akiknek ez megalázó és egyéb, de azok ebbe nem mennének bele. nekem pedig az a célom hogy ő a lehető legjobban érezze magát, és ha ezt ő úgy látja hogy pénzzel vagy anélkül akkor úgy.


a strici az egész mást jelent. Pszichológusra nekem nincs szükségem, köszönöm, egyébként már voltam 2-nél is, egyik 4 hét után a másik 9 hét után közölte velem, hogy igazból nem tudják miért járok el hozzájuk, mert egy életvidám, jókedvű, pozitív gondolkodású ember vagyok, olyannyira, hogy a különböző teszteken amin általában fele-fele arányban kellene pozitív negatív dolgokat látni, is többségében pozitív dolgokat láttam.


Most az hogy külön tudom választani a testiséget a lelkiségtől az két külön dolog. Lelkileg ő csak az enyém, testileg meg büszke is vagyok rá, ha osztozhatnék vele mással, és örülnék annak is hogy jól érzi magát.

2016. máj. 6. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Jöhet a lepontozás, de attól függetlenül elmondom a véleményem.

Szerintem akiknek ilyen vágyaik vannak, azoknál ez valami trauma után alakult ez ki és pszcihés eredetű...valami fura reakció a régi traumára, miszerint megcsalt az exed és az agyad úgy gondolja, hogy ha te magad engeded meg neki a megcsalást, akkor nem fog fájni többé a dolog sőt ezt még te mennyire élvezed is. Ezért lehet, hogy megcsalós ex után hirtelen elkezd izgatni egy ilyen abnormális dolog...szerintem inkább átgondolni és kezeltetni kéne ezt, mint kiélni ezeket a "vágyakat" és hosszútávon mégjobban tönkretenni magad.

2016. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!