Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a szex, mit csináljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szex, mit csináljak? Bővebben lentebb

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdett el fájni a szex. Soha előtte nem volt fertőzésem, betegségem, vagy bármi núgyógyászati bajom. Egyszer éreztem, h fáj kicsit, de nem törődtem vele. Rá egy héttál már a behatolás sem ment, annyira fájt a hüvelybemenet.

Voltam azóta 5 nőgyógyásznál, ultrahanggal is megvizsgáltak, de semmit sem találtak. AZ első négy lerendezett azzal, hogy biztos lelki eredetű, szedjek Gynoflor tablettát, azt' annyi. Az utolsó volt az egyedüli normális, ő vizsgált meg a legalaposabban, de szintén nem talált semmit sem. Felírt két hüvelytablettát, de ezek is elsősorban fertőzésekre vannak, és nem mutat javulást.

A problémám pontosan: a hüvelybemenetnél fáj, ott sem az egész, csak leginkább elöl. Érintésre, tapogatásra is, nem csak behatoláskor. Nincs semmiféle gyulladás, vagy testi elváltozás, semmi folyás.


Pár hét múlva ismételten megyek vissza a dokihoz, de addig is, gondoltam megérdeklődöm, hogy volt-e már valakinek ilyene, vagy hallott-e már ilyenről? Mi lehet ez, és mit tudnák csinálni ellene?

20 éves vagyok, kívánom a szexet, szóval ezzel nincs probléma, csak nem megy, mert olyan kb, mintha egy üvegszilánkot dugnának fel.


Remélem tud valamelyikőtök segíteni, mert kezdek teljesen elkeseredni.



2016. máj. 7. 01:32
 1/8 bernadettematyas válasza:
szia hat hogy mi ez nem tudom de en is voltam igy korulbelul egy honapig tartott nallam se talaltak semmit aztan elmult , nem tudom mi lehet , de en tobbszor mostam naponta es ejszaka meztelen aludtam de egy honapig tartott
2016. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos a szárazság miatt van.
2016. máj. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Egy ideje én is meztelenül alszom pont emiatt, a többszöri mosást nem próbáltam, de teszek egy próbát, bajom nem lehet tőle. Köszönöm a tippet.


#2 A hüvelytablettákat a szárazság miatt is írták fel, de nem attól volt, semmi nem javult tőlük :/

2016. máj. 7. 02:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hulyeseget irok, de nem lehet hogy esetleg valami borbetegseg jelent meg nalad azon a borteruleten es nem is nogyogyaszati a dolog hanem borgyogyaszati? En tennek nala egy probat. Addig is tudon javasolni neked a grapefruitmagolaj cseppeket (DM, Rossmann, 1000 forint korul) - ez termeszetes antibiotikum mondhatni, bakterium es gombaolo valamint ha valami nem jo akkor helyrebillenti a szervezet egyensulyat. Ezenfelul teafaolaj (ez is drogeriaban van, 15-20 cseppet raksz a keves furdovizbe es elucsorogsz benne 20 percet - a teafaolaj is bakterium es gombaolo valamint fertotlenito hatasa van). Meg fogsz gyogyulni, ne add fel! :)
2016. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom az ötleteket! :)
2016. máj. 7. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

A bőrbetegséget felismeri a nemi doki is, sokszor azért van bőr-, ës nemi gondozó.

Barátom barátnője ilyen, fáj neki, sőt neki alhasi fájdalma is van, de amúgy teljesen egészséges. Ez stressz, túlhajszolás miatt van nála. Aludj többet, pihenj többet.

2016. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ne szexelj. Én sem szoktam.
2016. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez aztán a problémamegoldás
2016. máj. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!