Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véleményeket szeretnék kérni....

Véleményeket szeretnék kérni. Valaki tud ésszerű magyarázatot adni a dologra? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
A problémám a következő: normális a menstruációs ciklusom, nem hagytam ki egy napot sem a gyógyszerből amit immáron 9. hónapja szedek. Nagyon odafigyelek erre. A párom mindösszesen 2x ment el bennem, amióta együtt vagyunk ( 1 év ), legutóbb körülbelül egy hónapja. A gondom az, hogy egy barna csík jelent meg a hasamon a nemiszervem és a köldököm között. Nem sötét de egy kicsit látszik. A nőgyógyászhoz csak aug. 17-re kaptam időpontot, bármennyire is szerettem volna nem tudtak előbb adni. A teszt amit vettem negatív lett, de még mindig elég feszültnek érzem magam emiatt. A hasam eléggé meghízott és a mellem is nagyobb lett ami az én esetemben gond mert így is nagynak tartom őket. Bár lehet hogy túlgondolom és a bogyó az oka.. Elmegyek majd a háziorvosomhoz is ezzel a gonddal, de a héten úgy dolgozom, hogy nem tudok majd beérni a rendelés végéig. Lehet veszek még egy tesztet a biztonság kedvéért. Esetleg valaki tapasztalt már ilyet? Érdekelne néhány vélemény addig amíg nem jutok el az orvosig vagy legalább a gyógyszertárig. Előre is köszönöm! A baba jelenleg nincs betervezve az életünkbe, szóval fontos lenne ha tudnék valamihez viszonyodni egy kicsit. Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

a teszt negatív, szeded a gyogyszert, de nem is megy el benned. kb 0 az eselye, a kamutuneteket te képzeled be.

a kategória választás ismét jól sikerült.

2015. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tabletta mellett nincs menstruációd.


Hormonzavart viszont okozhatott a tabletta. Álterhesség?

A linea nigra elég meghökkentő nem terhesen.

2015. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A barna csík hormonális eredetű egyébként, a fogamzásgátló miatt lehet. Ha nem tévedek az ösztrogén hormon miatt, ezekben a gyógyszerekben sok van belőlük.
2015. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én menstruálok pontosan. Szerdán beveszem a havi utolsó fogit és azon a héten vasárnap reggel első pisitől csütörtök délutánig menstruálok. Álterhesség? Mitől lehetséges?
2015. aug. 4. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nem menstruálsz.

A megvonásos vérzés nem menstruáció.

2015. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!