Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem a saját korosztalyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a saját korosztalyom izgat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és nem érdekelnek a korodbeli nők, csak az idősebbek

30-50ig és megjobban az anyukák..

mások is vannak így?



2016. máj. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert nem tudsz összeszedni magadnak egy korodbeli nőt ezért beleinterpretálsz mást mint pl hogy te csak az idősekre buksz.
2016. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat nem így van, mert szinte csak korombeliekkel vagyok, és nincs gondom a csajozassal.
2016. máj. 10. 13:35
 3/6 Pszt! ***** válasza:
75%

Anyakomplexus? Nem sértésből írtam, nehogy félre értsd.

Mondjuk nem mindegy, hogy miért azok a nők vonzanak.

Ha mondjuk azért, mert egy harmincassal komolyabban el tudsz beszélgetni, az teljesen érthető. A mai legtöbb huszas, akinek nem inge nem veszi magára, nem igazán az igazi nőt képviseli. A legtöbb férfi így nem is nőnek tekinti őket, hanem egy rongynak, amibe megtörlik a f.rkukat. Könnyen kaphatóak és annyi értelem szorul némelyikbe, mint egy döglött hintalóba. A legtöbb szerint attól lesz nő, hogy úgy öltözik, mint egy éjjeli pillangó és annyi sminket mázol az arcára, hogy azzal a kínai nagy falat kétszer át lehetne kenni. Ha viszont a kinézetük miatt vonzódsz az idősebb nőkhöz, az lehet a mai divatnak az előrezgése :D Nem meglepő, hogy a férfiaknak tetszenek a idősebb nők, akik adnak magukra. Előnyös, hiszen már nem kislányok sem testileg sem lelkileg és a legtöbbnek már van gyereke is. Tehát nem fog azzal nyaggatni, hogy csinálj neki egyet-kettőt, bár sosem lehet tudni :D

25/N

2016. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valahogy a kisugárzásuk is jobb, meg tényleg érdekesebbek, engem is jobban vonzanak, hasonló korú vagyok
2016. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele,mindig legalább tíz év volt a különbség a hölgy javára,de ahogy meghaladtam az ötvenet,már inkább a saját korosztályom ...
2016. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a megállapodott, érett szépség izgatóbb, mint a viháncolós izgága tini kategória. 40 éve egyfolytában a harmincasok közül választok szeretőt.
2016. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!