Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb (huszonéves) lányok tetszenek, a saját korosztályom pedig úgy tűnik, nem az én kososztályom. Ha elolvastátok a lentieket, szerintetek?

Figyelt kérdés
Egész életembe így éreztem, de csak az utóbbi fél évben fogtam fel igazán, valamint tisztázódott; a nálam idősebb nők tetszenek. 16 éves vagyok, és 15 éves koromba tisztázódott ez végleg. Sokat gondolkodtam ezen az utóbbi 3 évben, hogy valahogy úgy éreztem, hogy mind intelligenciában, világszemléletben, gondolkodásban feljebb vagyok az én átlag korosztályomnál. Folyton csak korombeliekkel voltam körülvéve, és összesen 2 olyan korombeli barátom van, akik hasonlóak, mint én. A többi mind huszonéves, vagy több. van köztük 2 48 éves is. És ahogy telt az idő, egyre jobban kezdtem érezni, hogy a baráti körömben aligha van korombeli. Ezen egyre többet agyaltam. Elkezdtem vizsgálódni a korombeliek között, és arra az eredményre jutottam, hogy a mai fiatalok, a korombeliek többsége az a tipikus tudatlan, primitív, jellegzetes 21. századi ízléstelen fiatal. Előfordult olyan is, hogy konkrétan kommunikálni nem tudtam velük, mert kb. minden második szavuk a már jól ismert "izé" volt, vagy ha nagy nehezen kinyögtek egy-egy épkézláb mondatot, a következőnél már meg se tudott szólalni. Olyan, hogy intelligencia, azt se tudták mit jelent... és akkor hozzátenném, hogy ezek a lányok nagyon a külsőre mentek, és azon belül is az ilyen Justin Bieber/One Direction jellegű ízléstelen nyikhaj kis p*csök tetszettek. Ezt megelégeltem, és az idősebb (huszonévesek) korosztályában kezdtem el körülnézni. Azonban itt is felbukkantak kisebb-nagyobb bökkenők. Volt olyan, hogy nagyon jól elbeszélgettünk, volt, hogy órákig is eltartott a beszélgetés, de amikor a későbbiekben éreztetni kezdtem vele a dolgokat, akkor hátrálni kezdett, és még csak az üzeneteimre sem válaszolt. De volt ennél "jobb" is. Volt olyan is, aki még csak meg se akart ismerkedni, feltételezvén a koromból, hogy ugyanolyan lehetek, mint a mai átlag, és nem akarok többet egy 1 éjszakás kalandnál. Bár elképzelhető, hogy más volt az indok, én erre tippelnék, ugyanis ezt is jobban megvizsgáltam. Volt egy időszak, amikor ezzel kísérleteztem: a beszélgetésekben persze szó esett arról, hogy mégis hány éves vagyok. volt, akinek megmondtam a valódi korom, és volt, akinek többet mondtam (sokan 20-22 évesnek néznek). Akik tudták a valódi korom, hátrálni kezdtek. Viszont akinek többet mondtam, vagy elkérték a Skype nevemet, és mondták, hogy "Skype-olhatnánk néha", és tartottuk a kapcsolatot, és a "baráti szinten" megmaradtunk. Tehát a helyzet röviden: a saját korosztályomban nem találtam olyat, amilyet én akartam volna, az idősebb korosztályban pedig elég sokan korra ítélnek. Vélemény?
2015. aug. 12. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szép volt!

Az a véleményem hogy ha egy fikarcnyi esély van rá hogy ez igaz, akkor te is ugyanolyan ítélkezős vagy mint amilyennek őket tartod. Ha már egyetlen épkézláb ember van a 16 évesek közt, akkor lesz ott több is. Ahogy a huszonévesek közt is akad még sok gyerek.

2015. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat. Hasonló lehetsz, mint én voltam ebben a korban. Nekem is folyton az idősebb lányok tetszettek, mert egyszerűen ugyanaz a helyzet állt fent nálam is, ahogy te is írod itt. Nos, nem akarlak lelombozni, de szerintem majd, ha elkerülsz egyetemre, akkor lesz nagyobb esélyed huszonéves nőkkel ismerkedni, te ekkor már 18 leszel, simán összejöhet a 22-23 vagy akár idősebb egyetemista lány is. Én legalábbis így jártam, mikor elkerültem egyetemre. Ott lettek komoly kapcsolataim, egytől egyig 4-5 évvel idősebb lányokkal/nőkkel. Persze azért írtam mindezt, mert én nem egy metropoliszban laktam gimis koromban sem, elég kicsi településen. Ha te egyetemi városban laksz, akkor csak járja az egyetemek felé már most és ismerkedj bátran. Nem kell kitérni a korodra, ha kérdezik. Vissza kell kérdezni, hogy mert mennyinek nézel küllemre és gondolkodásomat tekintve? És ha benyögi, hogy 20 körül, akkor mosolyogva reagálhatsz, hogy nincs az olyan messze. :)
2015. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egész életembe így éreztem, de csak az utóbbi fél évben fogtam fel igazán, valamint tisztázódott; a nálam idősebb nők tetszenek. 16 éves vagyok, és 15 éves koromba tisztázódott ez végleg."


Úúúú... de gyerek vagy még! :)

2015. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok fiatal szereti úgy definiálni önmagát mint a korosztálya cáfolatát ez azonban önmagában nem tesz jobbá. Pl a leírásod alapján semmivel sem tűnsz érettebbnek egy átlag 15 évesnél, inkább csak jobbnak akarsz tünni. Hogy a kérdésedre válaszoljak én 26 évesen nem tudnék komolyan venni egy 15-16 éves tinit.
2015. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2017. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!