Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs normális pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális pasi?

Figyelt kérdés
Ràvettem magam nagy nehezen a netes ismerkedésre. Na mondom próbàljuk ki egyszer élünk. Nincs egyik pasiban sem semmi,ami megfogna. Mind olyan ronda. Miért?
2016. máj. 10. 14:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Mert már foglaltak vagyunk, sherlock.
2016. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Van ... csak engem még nem találtál meg :-P
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
72%
Te se lehetsz valami szép, ha az internetes ismerkedést választottad.
2016. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
És hogy te mivel fogod meg őket, azon gondolkoztál már? Mert hát bizonyára van oka, hogy a Brad Pittek, George Clooneyk elkerülnek...
2016. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy dolog közös a neten ismerkedő férfiakban és nőkben, az hogy sikertelenek az életben. Főleg mert előnytelen a külsejük/rondák. Akiket kifogtál pasikat, nagyjából annyira voltak ronda férfiak, mint amennyire te ronda nő vagy.
2016. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Bocs 3-as élőben gyàva vagyok
2016. máj. 10. 14:56
 7/38 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok ronda,és csak kivàncsisàgból próbàltam ki
2016. máj. 10. 14:57
 8/38 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy te is.
2016. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

#5:

Ez baromság :-P Sokat ismerkedtem (sikeresen) neten, attól függetlenül, hogy élőben is tudok. Egyszerűen az is egy plusz csatorna az ismerkedésre. Számomra azért volt könnyebb, mert állandó időhiányban szenvedek.

2016. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Pszt! ***** válasza:
63%

Tehát a normális neked azt jelenti, hogy egy Adonisz, igaz?

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem csodálkozom rajta, hogy nem találod meg a párodat. Aki nem tudja a másik embert értékelni az nem is érdemli meg, hogy őt értékeljék. Tényleg bocs, de lehet nem neten kellene ismerkedned, na meg nem olyan magasra tenned a mércét, amit te magad sem ütsz meg.

25/N

2016. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!