Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves lánnyal tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lánnyal tapasztalatok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

18F

Tetszik egy csaj az iskolában. Már egy ideje.

Viszont csak 15 éves. Olyan aki annyinak néz ki ahány éves. Nem néz ki idősebbnek. Pici,nagyon aranyosan szép. Belsőre is passzol. És még szűz természetesen.

Nekem már volt barátnőm,de ő 17 volt,ráadásul idősebbnek is nézett ki.

Mivel nekem már szexre van szükségem így nem tudom mire számítsak.

Ha erre kerülne a sor nem biztos hogy képes lennék rá mert én még a kis tinit látom benne :/

Pár hónapig türelmes vagyok,de egyre inkább előjön belőlem utána szexéhség.

Meddig kell náluk várni általában mire készen állnak rá?

Ha megtenném,nekem teljesen olyan érzésem lenne utána mintha megrontottam volna egy kislányt vagy nem tudom. Szerintetek?



2016. máj. 10. 16:59
1 2
 11/16 October15 ***** válasza:

Háááát.... passz, abszolúte a lány személyiségén múlik.. amúgy meg honnan tudod, hogy szűz?:D Nem általánosítok de távolról sem egyértelmű, hogy egy 15 éves még szűz. Annak kellene lennie de mégsem az.

Tegyük fel, hogy nem 1 hónap után akarod lefektetni akkor nem hiszem, hogy nagyobb gebasz lesz belőle. Aztán ha mégse akaródzik neki akkor maximum szakítotok nem igazán nagy tragédia 15 évesen.

2016. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%
ha ebben az országban szabad már 15 évesen is szexelni. Akkor a jövőkép az lesz. Hogy minden nő egy szajhává válik. Szép jövőkép. Nem értem én úgy tudom büntetendő cselekmény az ilyen. Elég nagy baj az ha valaki 15 évesen a szexre gondol. Én véleményem szerint 18 kor tól lehetne szexelni az alatt tiltanám. Főleg a netet. Mert nézzetek körül. Minden fiatal a telóját nyomkodja ahelyett h tanulna. Nah mind1 szerintem a te döntésed persze kérdezd meg tőle h készen áll e rá. Mert ha nem akkor várj vele. Ne kapkod el vele ő még szűz. És lehet szerény és nem akar neked csalódást okozni. Persze te már csináltad és férfi vagy nem csoda h kijön a szexéhség. Hajrá.
2016. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen is lehet szexelni, ne zavarjon
2016. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

ma 17:54

Ordít a frusztráltság és az irigység a nagy hegyi beszédedből.

Szerinted a 16-17 évesek jó része hogy veszíti el a szüzességét, ha tilos? Burokban élsz?

2016. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12: Fontos a tanulás, értem én, de a te szövegeidben is annyi a hiba, hogy az már fáj. Te mit csináltál tanulás helyett, hogy ennyire alázod a nyelvtant? Pedig én még csak magyar sem vagyok, de nekem is fáj.

Kérdező: 3 év nem a világvége, de itt tényleg soknak számít. Próbálkozz be nála, ha szereted, de ne siettesd túlságosan. Próbálj várni, még ha baromi nehéz is. Ha pedig belemegy, akkor ne legyen utána rossz érzésed, elvégre nem kényszerítetted, ő is ezt akarta. Hogy meddig kell várnod, az tőle függ, de ezt nem lehet konkrétan megmondani. Majd jön. :)

2016. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
81%

szerintem fullosan rendben vagy srác :D semmi gáz nincsen :D nem értem amúgy azokat, akik mondják, hogy jajj 15-18 évesen SZEX...én 20 vagyok..:D de az 40-50-es ismerőseim is mondták, hogy ők is akkor kezdték, sőt a magyar népdalok jórésze szól a szexről a fiatalok között :D az ilyet amúgy olyanok írják, akik kb. 18-30 között vannak, szüzek, rondák, dagadtak, igénytelenek vagy szerencsétlenek és még nem jött össze nekik semmi :D

ha szereted, és benne van, jöjjetek össze, aztán szép lassan haladj vele, csókolgatod a nyakát jól belemarkolsz a kis seggébe :D gondolj bele, neki még minden újdonság..vagyis a legtöbb dolog még tuti az, sok szerencsét :D aztán megfelelő idő után könyékig :D

2016. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!