Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen az ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ha az ember kölcsön adja a feleségét idegen férfinek? Kort és nemet légyszíves írjatok

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 13:30
1 2 3
 11/25 Pszt! ***** válasza:

Nem tudlak elhinni, tényleg :D

Nekem megszakadna a szívem, ha más nővel... Még belegondolni is fáj :D Ha szeret akkor miért vágyna másra, miért akarna mással szexelni? Amúgy pedig ez gonosz volt tőled :D De ahogy látom, úgy se jutnánk dőlőre a másikkal, tehát inkább vegyük úgy, hogy nekem van igazam :P

2016. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#11:

Mindig nekem van igazam, mert én vagyok a férfi! Eleve a tény, hogy két X kromoszómád van kizárja azt a felállást, hogy igazad lehessen velem szemben! :-P

2016. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ez azért durva volt
2016. máj. 11. 14:40
 14/25 Pszt! ***** válasza:
A két x-em csak azt erősíti, hogy tökéletesen tévedhetetlen vagyok :P Előbb már lezártam a témát, de csak hajthatatlan vagy. Vajon miért? Nem hiszem, hogy az igazság érzeted állna a háttérben. Inkább az, hogy Te magad se hiszed amit, írsz és nem engem, hanem magadat akarod meggyőzni az "igazságról" :3 És ne mond azt nekem, hogy ha szerelmedet más "szeretgeti" annak örülsz, mert ő ettől boldog, szerinted :)
2016. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

#13:

Most a dom oldalam teng túl ;-)

2016. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#14:

A párom biszex és igényli a női érintést, amit én nem adhatok meg neki :-P Ezen felül mindkettőnknek volt tapasztalata többes szexben, még mielőtt összejöttünk. Szeretjük hármasban (2L1F, 2F1L), négyesben és időnként swingerezünk klubbokban. Mivel te maradi vagy és habos-babos bakfis álmokban élsz, amiket romantikának hívsz, így gőzöd sincs róla, hogy az érzelmek és a szexualitás nem fedik egymást teljesen, csak két halmaz, aminek van metszete is, de mindkettőnek van saját önálló részhalmaza :-P

2016. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Pszt! ***** válasza:
Természetes gőzöm sincs arról, hogy hogyan lehet az, hogy ha valaki szeret, más érintésére vágyik. Érdekes, hogy ilyen fiatalon másra is vágytok nem csak egymásra. Lehet, hogy bennem van a hiba, hogy hat év után is csak a páromra vágyom, annak ellenére hogy még mi is fiatalok vagyunk és én is biszexek táborát erősítem :) Nem állítom, hogy a Te szemszögedből nincs igazad, de a sajátom szerint ez egy oltári butaság :3 A következőkben, meg már nyilván prűd is leszek, mert nem hiszem el azt, hogy ha valaki meg kap mindent a párjától az másra és többre vágyna :)
2016. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

cuckoldra gondolsz?

fantáziába azért tud izgató lenni, élőben már annyira nem. Ha már ki kellene próbálni akkor valami hármas felállást vállalnék be.

2016. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17:

Meséld el nekem Drága, hogy a párod hogyan adja meg neked a női érintés varázsát? Kettesben hogy élitek át a többes szex izgalmát? :-P

Köszi a fiatalozást! Mondjuk annak érzem magam így 41 évesen, de a párom lelkét biztos simogatná, hogy 48 évesen is fiatalnak tekinted ;-)


Azt kell megértened, hogy nem vagyunk önzőek :-P Tehát vannak olyan szexuális tevékenységek, amelyet nem tudunk megadni egymásnak. Viszont szeretjük egymást annyira, hogy nem korlátozzuk a másikat abban, hogy megélje ;-) Tudjuk, hogy az csak szex. Ettől mi szeretjük egymást, tudunk kettesben romantikusan szeretkezni és nem hogy rombolná, hanem éppen erősíti a közösen megélt élmény a kapcsolatot.

2016. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Pszt! ***** válasza:
Nyilván nem olyan az érintése, mint egy nőé :) Én semmiféle varázst nem látok abban, ha valakivel osztoznom kell a páromon. Így inkább megmaradok a "habos-babos bakfis" álmaimnál. Szerintem az még bőven fiatal Drága :D Neked meg azt kell megértened, hogy ha ez önzőség, akkor az is az, hogy valaki ekkora "szabadságot" elvár a másiktól. Ahogy látom nem fáradsz és ingathatatlan vagy, de én nem érzem úgy, hogy az érveid bármit is változtatnának bennem. Tehát felesleges ecsetelned tovább, hogy szerinted ez az igaz szerelem :) Szerinted ez, szerintem az. Vagy elfogadod, hogy nem mindenki a Te szemeiddel látja a világot vagy nem :D Így nem hiszem, hogy bárki is igazságot fog tenni köztünk, ha csak fel nem tesszük ezt egy kérdésben a gy.k.-ra :D
2016. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!