Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és egy 39 éves férfival találkozgatunk az utóbbi időben...

Megértjük egymást,fiatalos külsőleg és belsőleg is..

Nem tudom,hogy bele tudnék e bármi komolyabba menni, ésszerűen belegondolva nem akarnék mert a történethez hozzátartozik,hogy van gyereke (nem egy) ,de elvált a feleségétől már egy ideje.

Nyilván nem egy óriás csodát és 10 év múlva esküvőt meg gyerekeket várok ettől a kapcsolattól,ha ésszel gondolkozom,de mégis most nagyon jól érzem magam vele... Szerintetek ez tartható /normális állapot?

Természetesen senki nem tud arról hogy mi összejárunk ,de előbb utóbb ha folytatjuk úgyis kiderül és hogy őszintelegyek ettől picit tartok. Amellett hogy a szüleim valószínűleg nagyon kifakadnának,az illetőt elég sokan ismerik ,a környéken főleg,mert közéleti szereplő és így valószínűleg elég ciki lenne.

Egyébként én egy kalandként kezdtem el ezt nemrég vele,de ő már elmondta hogy komolyabb érzései is vannak irántam, folyton találkozni akar,de én is vele, és nem tudom ez mégis mennyire jelentőségteljes de az egész ott lett fura mikor együttletnel azt mondta szeret.

Persze olyanokat amugy is mond hogy imad meg stb,de ez komolyabb jelentosegu szerintem..


Szoval csak normalis valaszokra lennek kivancsi hogy ez mi most ami velem tortenik? Es hogy ez az egesz részéről mit jelent?


Legyszives a negativ kommenteket ne most,ne ide..


Koszonom:))



2016. máj. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Kedves #19 es #20 koszonom hogy irtatok:) Azota az a helyzet hogy meg jobban osszehangolodtunk. Kaptam sok privát üzenetet,véleményekről,tapasztalatokról és tartottam egy jó mély "ön elemzést " :D, és átgondoltam alaposan. Rájöttem hogy en is szeretem ot ,es nem csak kalandkent elem meg. Ugy hogy o mar az elejétől komolyan veszi ezt,foleg. Mert ad egy stabil hatteret a "kapcsolatunknak" :)

Lehet hogy egyszer vege lesz,lehet hogy nem.

Nem tervezek , majd jon minden magatol,de legalabb mar biztos vagyok magamban:) mar csak a titkolozas elhagyasa kene a teljes kephez:)

2016. máj. 18. 23:20
 22/44 anonim ***** válasza:
91%

Ezt örömmel olvastam!

Tényleg örülök, hogy Neked legalább összejött komolyabban a dolog (én sajnos csak szenvedek).

Sok boldogságot, amíg tart a kapcsolat (remélem sokáig)! :)

2016. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem jobban járnál ha inkább egy 1-2 évvel idősebb sráccal jönnél össze,annak lehet jövője :/

Szerintem ő már nem érdemel meg téged.

2016. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

#22: Köszönöm szépen!:) őszintén remélem,hogy neked is minden helyreáll!!!😊


#23: Mi a garancia arra hogy egy 2 evvel idősebb "ferfi" ott lesz mellettem 10 ev mulva? Miert nagyobb a garanciad ra mint egy nalam 20 evvel idosebbre? Erre kivancsi lennek. :) es miert nem erdemel meg? Azert mert szeret? Vagy mert 20 ev van koztunk? Ugyanmar.

2016. máj. 19. 08:18
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon kíváncsi leszek majd hogy alakul ez! Drukkolok nektek!
2016. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!😊
2016. máj. 19. 15:45
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy polgármestert öltöztetni is kell ám majd :D nyakkendő,ing vasalása... :D háziasszony lesz belőled.

:D

Na meg a sok hivatalos konferencia stbstbstbstbstbbb.


Csak viccelek :D drukkolok nektek,hajra!:)

2016. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Egy nálad egy-két évvel fiatalabb esetén sokkal kevesebb a garancia, mert nagyon sok mindent még nem élt meg az életben. Viszont egy 20 évvel idősebb esetén meg arra nincs garancia, hogy 1-2 év múlva nem fogsz másképp érezni. Lehet, hogy most megadja azt, amire vágysz lelkileg és hamarosan feljön benned a vágy egy átlagosabb párkapcsolatra, arra, hogy egy fiatallal legyél együtt és fedezd fel együtt az életet. Meg nem tudhatod, hogy őt pontosan mi hajtja, mennyire fog komolyan venni egy ennyire fiatal nőt. Bármi lehet. áhhh, egyik esetben sincs semmire se garancia :) Én tudom magamról, hogy egy 19 éves lánynál nem tudnék abban hinni, hogy tényleg komolyan gondolja, meg hát előjönnének a generációs különbségek is, simán lehet, hogy zavarna egy idő után az, hogy ő mennyivel kevesebbet tapasztalt meg az életben. (én is 39 körül vagyok)
2016. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

Én meg azt gondolom,ha tényleg fel akarja veled vállalni ezt akkor komolyan gondolja. Másrészt a munkáját nem veszélyeztetné,ha nem lennének komoly érzései.

Akárhogy nézzük,neki sok minden fog erre rá menni,de meg akarja érted tenni, szóval szeret.

Ahogy olvastam a te kommentedet,hogy végül hogy döntöttél: Te is szereted.

Különben rengeteg példa van arra hogy ilyen korkülönbséggel összeházasodnak és vígan élnek életük végéig együtt.

Egyszerűen te egy olyan lány vagy aki vágyik a tapasztaltságra, az érettségre,a komolyságra.

Ebben semmi gáz nincs.

2016. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
#28: Persze bármi lehet, akár az is hogy ez az egész rosszul sül el és megbánom...de most nem így érzem. Éppen ezért írom,hogy nincs garancia semmilyen korosztályra:)
2016. máj. 21. 21:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!