Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmankénti szex - szerelemmel?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és egy 39 éves férfival találkozgatunk az utóbbi időben...

Megértjük egymást,fiatalos külsőleg és belsőleg is..

Nem tudom,hogy bele tudnék e bármi komolyabba menni, ésszerűen belegondolva nem akarnék mert a történethez hozzátartozik,hogy van gyereke (nem egy) ,de elvált a feleségétől már egy ideje.

Nyilván nem egy óriás csodát és 10 év múlva esküvőt meg gyerekeket várok ettől a kapcsolattól,ha ésszel gondolkozom,de mégis most nagyon jól érzem magam vele... Szerintetek ez tartható /normális állapot?

Természetesen senki nem tud arról hogy mi összejárunk ,de előbb utóbb ha folytatjuk úgyis kiderül és hogy őszintelegyek ettől picit tartok. Amellett hogy a szüleim valószínűleg nagyon kifakadnának,az illetőt elég sokan ismerik ,a környéken főleg,mert közéleti szereplő és így valószínűleg elég ciki lenne.

Egyébként én egy kalandként kezdtem el ezt nemrég vele,de ő már elmondta hogy komolyabb érzései is vannak irántam, folyton találkozni akar,de én is vele, és nem tudom ez mégis mennyire jelentőségteljes de az egész ott lett fura mikor együttletnel azt mondta szeret.

Persze olyanokat amugy is mond hogy imad meg stb,de ez komolyabb jelentosegu szerintem..


Szoval csak normalis valaszokra lennek kivancsi hogy ez mi most ami velem tortenik? Es hogy ez az egesz részéről mit jelent?


Legyszives a negativ kommenteket ne most,ne ide..


Koszonom:))



2016. máj. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? :D
2017. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Koszonjuk,egyutt vagyunk, es minden a legnagyobb rendben azota is :))
2017. márc. 12. 19:08
 43/44 A kérdező kommentje:

Kedves @panna001114!

Irtal nekem a temaval kapcsolatban kerdest,de nem enged valaszolni.

Ha ezt latod,irj nyugodtan ujra,azert nem valaszoltam, mert nem neztem a fiokomat.

2017. máj. 25. 23:02
 44/44 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? :)
2021. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!