Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, ti nektek tetszen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, ti nektek tetszene ez a dolog ha kérné a lány? Belemennétek a kedvéért?

Figyelt kérdés
Ha arra vágyna, hogy szexben ő legyen a férfi (némikor) és egy felcsatolhatóssal kivitelezné a dolgot. Engem nagyon vonzz a pucsító férfi látványa és ha én csinálhatnám neki. Nem kérek privit, én a pasimmal akarom csinálni. Eléggé rugalmasak vagyunk szex téren, mégis félek neki ezzel előállni.

2016. máj. 14. 22:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt benne részem, de ha nem fájna, akkor a párom kedvéért minimum a kipróbálás szintjén megnézném milyen.

A szexben nem kell szégyellni semmit.

Maximum nem jönne be a dolog, többet nem lenne, de maga a tudat szexi lenne, hogy ennyire kis perverz a párom.

2016. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, imádlak! Jó lenne, ha minden pasi ilyen lenne!<3
2016. máj. 14. 23:00
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kifejezetten tetszene. Szokta ujjazni szex közben és élvezzük mind a ketten, benne lennék ha felcsatolhatóssal is megtenné. Vágyom is rá.
2016. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%

Simán kipróbálnám, egyszer mindent ki kell :D

18/F

2016. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

Nem is tudom, félő hogy ezután kevésbé lennék a szemében férfi (illetve a sajátomban). Ezt leszámítva ha fontos neki adnék egy esélyt a dolgoknak.

Lehet előbb orál közben kéne megpróbálnod kézzel és a reakciója alapján felhozni a témát.

2016. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%
én vállalnám...
2016. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

Heteró vagyok! Kizárt dolog, hogy bárki is megdugjon, még valami mű izével sem!

De én sem dugok fenékbe senkit! Egyetlen nőt sem! Nem is kívánom, de akkor sem tehetném ha szeretném, a méretem miatt!

2016. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
a párkapcsolatban nem evidens, hogy kielégítitek egymás vágyait, hanem a cél hogy mindkettőtöknek jó legyen. ha szeretsz valakit, akkor nem akarod rávenni olyanra, amit ő nem szeretne.
2016. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

A barátom 100%-ban heteró. Tisztában vagyok vele, hogy soha, semmilyen körülmények közt nem menne bele ilyesmibe, pedig szeret, és mindig a kedvemben jár. Ugyanakkor mivel ismerem, nem is kérném ezt tőle, mivel tudom, hogy ez neki eszméletlenül kényelmetlen és férfiatlan lenne, nem lenne önmaga.


Ha úgy gondolod, hogy a párod esetleg fogékony lehet rá, élvezné vagy semleges lenne számára a dolog, és a - kedvedért - kipróbálná, akkor hajrá, kérdezz rá, és ha úgy van, jó szórakozást hozzá. Azonban ha véleményed szerint - mivel te ismered - nem tudna komfortálódni a szituációval, akkor szerintem hagyd, de végképp ne erőltesd. Semmi nem ér annyit, hogy az ember kilépjen saját magából.


21/L

2016. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ezen érteni? Mindenkinek megvan a maga ingerküszöbe. Ha a barátod szeretné, hogy a szádba pisiljen, mert ez izgatná (mert vannak ilyen emberek), akkor megengednéd neki? Na látod..
2016. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!