Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják sokan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan hogy a szex mellékes, ha igazán szeretjük a másikat, ha egyszer ez nincs így?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom ezt, pedig nagyon nincs így. Valamelyest lehet kompromisszumra jutni az ágyban, de ha teljesen mások az igények, akkor nincs is miről beszélni, ebből konfliktus lesz, és előbb utóbb egyik fél megundorodik a másiktól.


Nagyon sokfajta ember van, van olyan nő aki nem orálozik, van olyan férfi akinek ez belefér, meg olyan is többségben akinek nem. De ha két olyan fél találkozik ahol a csajnak nem fér bele, a férfinak alap, ott veszekedés és szakítás lesz elég hamar.


Vagy van olyan kapcsolat amit megölhet a túlzott higienia, hogy pl. az egyik fél oda van a spontán szexért, a másik pedig nem hajlandó csak "úgy" tisztogatás nélkül. Ez sem illik össze, veszekedés szakítás lesz.


Illetve olyan is lehet, hogy némely pasi kicsit túlságosan is szeret uralkodni, domina-sub viszony. Viszont ebből sem lehet leszokni, vagy keményebb kompromisszumokra jutni. Vagyis ez a fajta pasi nem fog passzolni egy olyan nővel, aki számára a szexben ez meg az megálázás, fúj, nem szabad!


Vagyis én még mindig azt mondom, hogyha a szexuális igények kielégítik egymást, akkor de igazából csak akkor lehet elgondolkozni azon, hogy valójában mit is akarsz a másiktól. Addig a pontig amíg ezek ki nem derülnek csak egy átlagos "próbafutásként" lehet nekiállni az egésznek, mindenféle komolyabb belegondolás nélkül, csak lazán. A fent leírtak saját tapasztalatok.


Miért van olyan sok nő, főképp, mert ez inkább rájuk jellemző, aki ahelyett hogy keresne mást, az aktuális férfit próbálja meg erről-arról leszoktatni, átszoktatni, lebeszélni? Egy embert nem lehet megváltoztatni, a vágyait max elnyomni lehet, de előbb-utóbb feltörnek, és akkor vagy ott vége, mikor már lehet késő, vagy pedig más kezei között köt ki.


Vagyis mégiscsak oda jutunk el, hogy a legfontosabb egy kapcsolatban hogy mennyire passzol két fél egymáshoz szexuálisan... ezen kívül minden mellékes, amíg ez nem eldöntött.


2016. máj. 16. 23:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Most akkor vigyük el olyan szintre a kérdést hogy az utolsó is megértse. Mert igaz amit ír, csak nem érti hogy mire célzok.


Ha egy nő életében van olyan amit nem szeret, sőt, eleve nem akar mert megalázó, az mindegy, hogy ez most az orál, az arcraélvezés, vagy az anális szex, azt úgy sem fogja sűrűn, vagy élvezettel csinálni. Te kérheted, lehet hogy nagyritkán megkapod, de a másik nem fogja élvezni, ezáltal elmegy a kedved neked is attól amit kértél, közben pedig még mindig vágysz rá.


Az anált azért kevertem ide mert habár én nem vagyok oda érte, azzal lehet a legjobban körülírni hogy miről is van szó. Nálunk az anál nem volt kérdés, kipróbáltuk, ő azt mondta, nem fáj, tök jó, meg minden de soha-többet mert megalázó, nekem az meg pont nem hiányzik.


De hogy értsd kedves utolsó, ha te férfi lennél, és az alap vágyad az anál, hogy kiforgassuk a kérdést úgy hogy értsd, akkor te sem elégednél meg semmiféle kommunikációval úgy, hogy a barátnőd ne adná meg azt amit kérsz, és úgy hogy élvezze is... ha utóbbi nincs meg nem ér semmit az egész. Szóval ő hiába menne bele, nem élvezné amit amúgy sem élvez.


De anál helyett beszélhetünk arcraélvezésről is meg ilyenekről, úgy ahogy fent leírtam anál helyett... Csak azért írtam le így, mert sokan úgy vannak vele, hogy az orál meg az arcraélvezés egy olyan dolog amire bárki rávehető... én barátnőm is csinálta, ritkán, de sosem élvezte.


A másik válaszolónak, honnét kellene tudnom hogy ez a hiperaktív, életteli, egóista, vagány, központorientált, pajzán csaj (mármint bármikor lehet vele szóban a szexualitást megemlíteni, beszélgetni róla), egy szende, prűd, egóista az ágyban is??? Szöges ellentéte a kettő, a valóságban és az ágyban.

2016. máj. 17. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!