Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi ilyen nyámnyila?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen nyámnyila?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk mindketten, ez lett volna az első szex mindkettőnknek. De neki nem akar rendesen felállni, elrontotta az egészet. Nem így képzeltem el a szüzességem elvesztését, tök kiábrándító... Ki is dobtam rögtön, jobb ha elgondolkodik a történteken.


Miért nem tudott igazi férfi lenni? Ez olyan nagy kérés??


N



2016. máj. 20. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez a dolog teljesen a nőkön múlik , a nőkért történik. Ha te olyan vagy hogy ez nem sikerül, az rád nézve szégyen. Ha nem tudsz annyit megtenni hogy egy kicsit is nő legyél , elég baj.
2016. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Arra nem gondoltál még, hogy kettőn áll a vásár?De szerencsére nem vagy önző egoista!Ilyen nőtől mentsen meg az ég!
2016. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

"Miért nem tudott igazi férfi lenni?"


Te ne nem voltál igazi nő. A hozzád hasonló hülye tahó rib***ok miatt van annyi depressziós önbizalom hiányos srác. Két nagy büdös pofon mt kellett volna lezúgatni neked. Amugy neg kamu. A fentebb belinkelt kérdés is.

2016. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy bunko, tragya ember vagy!


Orulhetnel. hogy egyaltalan szoba allt veled egy rendes ember. Tanult a hibajabol!


Megkeseredett eldobott sz+rkent fogod leelni az eleted. Ha nokent viselkedtel volna, akkor a partnereddel sem volna gond.


Lehet, hogy csak mikor kiismert, megundorodott toled. Rendes ember bottal sem fog megpiszkalni, mert egy szornyu alak vagy.

2016. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem lazán találnál olyat, aki istenesen megpakol és szavad nem lehet a végén. :D

28/F

2016. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy Drek, te nem tudsz meg VELETLENUL sem ajanlani...
2016. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Én már most impotens lettem tőled. :/

csak a párom ki ne dobjon emiatt.

2016. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Most azért lettem lepontozva, mert egyes "nőknek" valami vadbarom kell, aki /"há láttam a izé sóba, hogy van ilyen"/ tényleg csak arra használja, amire akarja, mert szerinte ez az aminek történnie kell?


Egyébként meg de, nagyon is tudok ajánlani... Csak el kell menni egy szórakozóhelyre hétvégén.

2016. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Megértelek. Én se bírom a töketleneket.

Csak megalázzák a nőt, és előadják a jófiú, kis szende, visszafogottat.

Gondolom, akkor is téged hibáztatnának, ha nem nedvesedne be neked tőle.

Mindig a nőt hibáztatják.

2016. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!