Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A baratnom teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A baratnom teljesen megorult.

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, aki mostanaban megorult ( miota a parja elhagyta ).... Minden nap massal van, de csak "azt" csinaljak. Nem vedekezik, es felek hogy el kap valami betegseget.... Mondtam neki hogy ne csinalja ezt, de o azzal magyarazza hogy "egyszer elunk". Tegnap harmasban csinaltak es ez is annyira undorito.. Raadasul a srac felvette videora, neki meg beadta hogy letorolte, de en nem hiszem el, csak nem mondom neki, mert meg en lennek a rossz. Raadasul a srac elmondta egy baratjanak es a srac ilyeneket kerdez tole hogy bokorban csinalna-e, mire o hogy ez ot erdekli.. En mar szegyenlem magam, hogy ismerem. Hogy magyarazzam el neki hogy ez neki lesz rossz hosszutavon. Nem erti meg, en pedig mar beszelni sem szeretnek vele oszinten szolva, csak nem akarom megbantani.
2016. máj. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mondd el az apjának :D Hidd el, nem fog többet ilyet csinàlni
2016. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap, khm ment a Segítség bajban vagyok az RTL2-őn. Érdekes ugyanez a probléma vetődött fel. CSaknem onnan loptad unalmadban? :D
2016. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nezek ilyesmiket es sajnos ez valos problema
2016. máj. 22. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Összetört a szíve és megzuhant kicsit. Voltam hasonló lelki állapotban. Nem azért csinálja mert élvezi, hanem mert eltereli a figyelmét a fájdalomról. Kitölti az űrt ezekkel a élményékkel meg idiótákkal. Idővel csillapodni fog és rohadtul meg fogja bánni. A védekezést próbáld neki jobban erőltetni, a többivel ne foglalkozz. Úgyse fog rád hallgatni.
2016. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hol lehet a barátnőddel találkozni?
2016. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha maga nem látja be a problémát, akkor azon kívül, hogy összevesztek, egyébb semmi sem lessz. Egy pszihológusra kellene rábeszélni, menjen el. De így kb. szerintem már összeszedett valamit. Ja., és már boccs de társadalom szemében címeres k**va lett. Amiért szakított, ez nem lenne megoldás. Ilyen megoldásba csak a gyenge emberek menekülnek.
2016. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyes emberek milyen buták:/
2016. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!