Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor perverz viccet mondok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor perverz viccet mondok, és a csajok fintorognak, akkor azt álszentségből teszik, vagy tényleg nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Én egy jól nevelt, rendes ember vagyok (és ez látszik rajtam), jó humorérzékkel, de bizony elsütök néha "olyan" poént, amivel lehet, hogy túl messzire megyek, de szerintem nagyon vicces.

És erre a csajok gyakran grimaszt vágnak, hogy "ajj". Még nem jöttem rá, hogy tényleg nem tetszik nekik, ha ilyet mondok, vagypedig magukban nevetnek, viccesnek találják, csak álszent módjára ezt nem akarják közölni, mert ugyebár a nők általában nem annyira közlékenyek szexuális téren.


Szerintetek? Főleg a csajokat kérdezném.



2016. máj. 23. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Ezt te sosem fogod megtudni.
2016. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "csajok". Valakinek tetszik, valakinek nem — erről meg nem a nemük dönt.
2016. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
csak álszentség. egy igazi kecskebszós vicc mindenkinek tetszik. Mekk.
2016. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy még csak nem is gusztustalan viccről van szó, hanem csak simán szexualitással kapcsolatos.
2016. máj. 23. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát biztos van aki nem találja viccesnek, meg olyan is aki tudat alatt minden ilyet blokkol...vagy tudatosan:D Én nem tudom, mert én röhögni szoktam, meg jómagam is nem egy piszkos viccet sütöttem már el:D És nem egy ilyen barátnőm van, szóval nem minden nő perverz vicc ellenes:D
2016. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

En szemely szerint szeretem a perverz vicceket, de van egy hatar

16L

2016. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 October15 ***** válasza:
45%

Attól függ, hogy minőségi e a poén... :D Hidd el nekem durván beteg a humorérzékem és mégis előtudok adni olyan fszságokat amikre már nem tudnak fapofát vágni. Mondjuk én általában morbid humorral operálok az más kategória.


Igazából eddig egy olyan csajba futottam bele így életem során akiről azt hinné az ember, hogy nem vevő az ilyen humorra aztán egy random benyögés a hírességek hangján beszélő vibrátorról [nem ellopni az ötletet egyszer tuti szabadalmaztatom :D] indokolatlanul betalált.. XD

2016. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Minden nő más, én is mindig poénkodok nő létemre, meg mindenben meglátjuk a szexuális tartalmat, az én baráti társaságom ilyen, fiú haverok előtt se fintorgunk.

De persze ismerek olyat,aki kb. szóba se hozzá a szexet, nemhogy poénkodjon vele... :D

2016. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 October15 ***** válasza:
39%
3.: PONTOSAN oh my goat a sok rasszista elítéli az arab és a román kultúrát! :D
2016. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 October15 ***** válasza:
39%
8. Fuh jártál te már a KRE japán szakján? Egyik szaktárs lányka olyan beszélgetést letolt, hogy én is csak pislogtam mint hal a szatyorba. :D
2016. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!