Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor perverz viccet mondok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor perverz viccet mondok, és a csajok fintorognak, akkor azt álszentségből teszik, vagy tényleg nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Én egy jól nevelt, rendes ember vagyok (és ez látszik rajtam), jó humorérzékkel, de bizony elsütök néha "olyan" poént, amivel lehet, hogy túl messzire megyek, de szerintem nagyon vicces.

És erre a csajok gyakran grimaszt vágnak, hogy "ajj". Még nem jöttem rá, hogy tényleg nem tetszik nekik, ha ilyet mondok, vagypedig magukban nevetnek, viccesnek találják, csak álszent módjára ezt nem akarják közölni, mert ugyebár a nők általában nem annyira közlékenyek szexuális téren.


Szerintetek? Főleg a csajokat kérdezném.



2016. máj. 23. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én rengeteg perverz poént sütök el. A srácok díjazzák általában, azt mondják kreatív vagyok ..:D

A sorozatos, uncsi viccek már nem jönnek be. Hamar megunom őket.

2016. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#8 vagyok,nem jártam arra a szakra,de most már érdekel a sztori :DD
2016. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 October15 ***** válasza:
62%
Képzelj el egy csajt olyan 155 centi max, pici, cuki, vörös haj [grrr bár ez egyéni perverzióm kérdése :D] az tiszta volt, hogy nem zavarja a téma de amikor kínai kajáldában beküldi témának azt, hogy havi közben kinyalnánk / megdugnánk-e a bnőnket és ezt hosszan ecseteli minden részletre kitérve akkor azért nézel egyet.. :D 2 csávó rácsap a témára én így yo nigga.. szemben a másik szaktárs lányka meg olyan fejet vág mint egy hatéves akinek esti mese gyanánt az Alien 1. részét raktad be.. XD
2016. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13,Ez nagyon ismerős :D bírom az ilyen embereket amúgy,mindent ki lehet tárgyalni, bármiről lehet poénkodni :)

Egyetem első napján megismertem az ittenieket, jött egy lány, kis visszahúzódónak tűnt,vidékről jött, csendeske volt egy ideig, stb, na mondom vele se tudok majd állatkodni...aztán benyögi,hogy "ti is szeretitek ha anál előtt kinyalják a seggetek? " aztán még felsorolt nem tudom milyen análtágítókat,én csak néztem hogy ez oszt igen :D

2016. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 October15 ***** válasza:
50%

14.: Az se gyenge. :D

Jaj egyik kis csaj: Az előző sztoriban említett 2. lánnyal + egy szintén "picicuki" csajszival elmentünk a könyvtárba.. Nézzük, hogy mit lehet errefelé találni mire a kis csaj elkezd kivenni random könyveket. Mondom mi akadt a kezébe: Necronomicon, vmi ördögűzős cucc, egy 2 kilós könyv Adolf Hitlerről és hasonló fszságok de így full random..XD

2016. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Hozzámtartozik a pajzán poénok elsütése. Mások szerint jó a humorérzékem, de én is belefutottam már elég sokszor ilyen nőkbe, akik egy-egy ilyen poén után néznek, mint kezdőbuzy a gőzfürdőben.
2016. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jaja, szeretik egy-két malacviccen elkerekíteni a szemüket, merthogy ez mekkora bűncselekmény már, aztán szépen esténként félrekúrnak az ilyen kis erkölcsi világbajnokok.
2016. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

Őszinte leszek én annak a srácnak a perverz viccén nem nevetek,aki nem jön be. Szóval kell egy vonzalom,hogy ilyenekkel poénkodjak. Nem vagyok egy szent,de én is pislogok,ha nem vonzó a srác és ilyen poénokat mond.


Persze mindenki más. Én speciel ilyen vagyok. Ha valaki bejön és ilyenekkel poénkodik zavarba jövök és tényleg nevetek zavaromban. Sokszor nem a viccen,hanem csak kicsit szégyenlősen érint és közben jól is esik.:)

2016. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 October15 ***** válasza:
0%

19.: Akkor a csávó nem tiszteli a perverz vicceket. A perverz viccel nem csajozunk, EZ HIVATÁS! :D Akárcsak a morbid viccek.. :D


Az igazán durva anyag a kettő keveréke:

Hogy siratsz meg kétszer egy 4 évet?

Beletörlöd a véres péniszed a macijába..

2016. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt pl nem is tudom értékelni. Miért véres a farka? Mi volt benne a vicces?


Kérdező látod nem egyforma mindenkivel a humorérzékünk. Ezt meg kell érteni. Poénkodni azzal a legjobb,akivel összehangban van a humorunk.:)

2016. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!