Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalta a legjobb barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta a legjobb barátnőmet a barátja. Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Tök véletlenül hallottam meg. A srác (akivel amúgy szintén jóban vagyok) konkrétan térden csúszva könyörög, hogy ne mondjam el, mert nem jelentett semmit neki, részeg volt, meg stb. És hogy mindennél jobban szereti a barátnőmet. (ez amúgy tényleg így van, nem kételkedem benne)

De annyira aljasnak érzem magam...a barátnőm annyira érzékeny és mimózalelkű, szerintem tönkremenne, ha megtudná...nem tudom, mit tegyek.

Ti mit tennétek?

18L


2016. máj. 27. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz kérdés. Ha a srácnak valóban csak egy érzelemmentes szex volt és egyebet nem jelentett számára, valamint a barátnődet szereti, akkor NE, ismétlem NE mondd el.
2016. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Felkiáltójellel a végén.
2016. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki akkor egy sz**rkavaró rib***c leszel, aki bekeavatkozik az életébe. Ha nem mondod el neki akkor meg egy szemétláda. Szóval itt nincs jó megoldás.
2016. máj. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kiderülni úgyis kifig egyszer.

Ne csalódjon egyszerre a pasijában és benned is. Az rosszabb lenne. Ráadásul neked is szar lenne.

Most egy idióta pasi pártját fogod, vagy a barátnődét? Tudod a dolgod, mondd el.

2016. máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ha velem ilyen lenne jobban örülnék ha elmondaná a barátnőm elsőre kiakadnék lehet nem is hinném el de miután kérdőre vonnám a pasim és bevallaná szakítanék a sráccal és bocsánatot kérnék a barátnőmtől. Ott lenne a baj hogy ha a srác letagadná mert ha nagyon szeretném képes lennék neki hinni a barátnőm helyett és akkor tönkre mehetne a barátságunk. És az én hibám lenne hogy nem hittem neki mert az előbb utóbb kiderülne hogy megcsalt. A barátságnak mindennél fontosabbnak kell lennie, hiszen igazán jó barát csak egy van, de a pasik után és a busz után nem szabad szaladni úgy is jön mindig egy másik.
2016. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

"Nehéz kérdés. Ha a srácnak valóban csak egy érzelemmentes szex volt és egyebet nem jelentett számára, valamint a barátnődet szereti, akkor NE, ismétlem NE mondd el."


Azért remélem, hogy aki így gondolkozik, abban van annyi következetesség, hogy azt azt sem bánja, ha a barátnője / élettársa / felesége időnként érzelemmentes szexbe bonyolódik más férfiakkal.

2016. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne te mond el a barátnődnek!

Mindenképp a srácnak kell bevallani.

Azt, hogy te tudod jobb ha meg sem tudja.

2016. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha olyanról van szó, aki fontos nekem, nem bírnám ki, hogy olyan emberrel legyen, aki nem érdemli meg őt...


számomra egyértelmű, hogy elmondanám. persze, nehéz, de inkább tudja meg most.

2016. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hol éltek mert

1 hiába vonja kérdőre a gyerek ugyis tagadni fogja


2 magától meg úgysem ismeri be

2016. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A srác mondja el! Vedd rá, hogy mondja el, mert ennyit megérdemel a barátnőd! Te neked semmi közöd az ő dolgukhoz!
2016. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!