Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a legjobb...

Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek hogy tudom hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Az most nem lényeges hogy miben viszont a lényeg az hogy azért hazudott hogy "menőbbnek" látszon a szememben pedig ennek semmi értelme mert ettől csak egyre jobban haragszom rá pedig nagyon bírom és ő is engem (legalábbis azt mondta...).

Jelenleg csak írni tudunk mert messze élünk egymástól de 1-2 hónap múlva fogunk találkozni. Eddig nem hazudott, kb 2 hete kezdte. Ja és általánosból ismerem



2016. máj. 23. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

miben hazudott?


23F

2016. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem lényeges, hogy miben hazudik. Van úgy, hogy az ember néha szépít dolgokat, mert a másik szemében akar jobbnak látszani, vagy önmagát akarja becsapni.

Én sem szeretem, ha hazudik a barátnőm, ha ilyent megérzek, belekérdezek részletekbe, ettől zavarba jön, és önmagától beismeri az igazságot.

2016. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagdossa magát egy ideje és nemrég küldött pár netes képet hogy az ő + azt mondja hogy bulizni jár és ott berúg meg beszív ami lehet hogy igaz de nem nagyon tudok neki hinni. Ezeken kívül még van egy csomó kisebb hazugság. Tudom lehet hogy hülyeség hogy ez a bajom de ő a legjobb barátnóm és rossz ha nem őszinte velem. Így viszont senkivel sem lehet egy jót lógni ha közben a kitalált sztorijaival szórakoztat... Viszont szerintem azért hazudik ennyit mert még nagyon gyerekes és már többen is mondták hogy ilyen.
2016. máj. 23. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok és tudod, hogy a kitalált történetét meséli, odahajolsz hozzá, beleszimatolsz a levegőbe és ezt mondod: "Meseszag."
2016. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!