Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a gyermek áldás, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyermek áldás, akkor egyes párok - ugye főleg a nők - miért esnek kétségbe, hogy ha becsúszik? Ez nem ellentmondás?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Főleg a nők?... A pasik inkább fosnak ettől, de tegyük fel, hogy úgy van, ahogy te mondod. Na akkor a pasi gondol egyet, hogy ő ezt nem akarja, és felszívódik. Sok ilyen esetet tudok. A nő meg ott marad egyedül, terhesen, annak minden felelősségével.


(A 2. gyerekemet vàrom 27 évesen, de voltak olyan kapcsolataim, ahol bizony én is kétségbe estem volna, ha az adott illetőtől becsúszik...)

2016. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A férfiak csak azért fosnak, mert utána rájuk lehet kényszeríteni a gyerektartást.


Én tudom, hogyha úgy lenne gyerekem, hogy véletlenül teherbe ejtenék egy nőt, aki aztán megtartja az akaratom ellenére, akkor itthagynám a fenébe ezt az országot és külföldre menekülnék a gyerektartás rabszolgasága elől, mert még úgy is olcsóbban jönnék ki a dologból.


Ha annyira "nem akar gyereket a nő", annyira "kétségbe van esve hogy egyedül neveli majd fel", akkor inkább vetesse el. De tudod mit, ha nem akarja akkor ne. Csak ne basztassa a férfit, aki szintén nem akarta a gyereket, gyerektartással. De, még basztathatja is, csak aztán a férfi jobb esetben inkább lelép és soha nem fizet egy fillért sem egy nem akart gyerekre.


És ezt úgy mondom, hogy nagyon családcentrikus vagyok, nagyon szeretnék majd 3-4 gyereket egyszer. De majd akkor, időben. Nem előtte és nem akaratlanul

2016. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 icu75 ***** válasza:
Szerintem amelyik férfi nem akar gyereket,tegyen ellene és ne a másik féltől várja el(mert persze járhat úgy hogy a csaj bepalizza) és amelyik nő még nem akar gyereket,tegyen ellene és ne a másik féltől várja el(mert persze járhat úgy hogy pl a pasi nem húzta ki időbe csak azt mondja)
2016. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12: Véletlenül nem lehet valakit teherbe ejteni. Ott valami el lett cseszve. Ha nagyon nem akar valaki gyereket, akkor ahogy Icu írta, tegyen ellene. Nem nehéz...


Amúgy könnyű azzal jönni, hogy vetesse el, mikor a nő nem egyedül hozta össze, de egyedül viszi el a balhét, egyedül viseli az abortusz testi és lelki következményeit.

Vigyázni kell, és nem a véletlenre bízni, ennyi a titok.

2016. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

100%-os védelem nincs.

Ha egy nő megakarja tartani a gyereket,akkor megtartja,akkor is,ha a férfi közli vele,hogy nem akarja vagy nem tudja felnevelni a gyereket.


Szerintem baromi önző az a nő,aki megtartja a gyereket akkor is ha apasi nem akarja,de mellette elvárja,hogy segítse őt.

Ha tudja,hogy a pasi nem akarja,akkor vetesse el(ebbe pedig a pasi is szálljon be anyagilag),ha viszont azt akarja,hogy a gyerek megszülessen,akkor nevelje fel egyedül...

2016. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 icu75 ***** válasza:
Persze nincs 100% védelem,de 90valahány van. Aki meg annyit sem szeretne rizikózni,az ne b.assz.on! Ha valakinek gyereke lesz tökmindegy milyen okból az bizony fizessen,/nemtől függetlenül/mégpedig a gyerek érdekében,mivelhogy ő nem tehet semmiről,nem ő kérte az életét mégis ő sínyli meg legjobban az így kialakult helyzetet!l
2016. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!