Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet kérvényezni olyan...

Hol lehet kérvényezni olyan EU-s támogatást, hogy vissza nem térítendő mód kapjak pénzt számítógép vásárlásra meg mindenféle dolog vásárlására a vállalkozásomhoz?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, olyanról, hogy csak úgy adnának vállalkozásnak pénzt, nem tudok 8nekem sem sikerült még ilyenhez jutnom, de itt van ez:


[link]


Sajnos én is mindig abba futok bele, hogy vagy ennek, vagy annak a feltételnek, de valami mindig van, ami miatt nem jutok némi pénzhez.

2016. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nekem nem hitel kellene, hanem vissza nem térítendő pénz
2016. máj. 27. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nekem is kellene, jó sok!
2016. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Az úgy mükődik, hogy te beadod a pályázatot, megnyered, majd megveszed a pénzedből, a számlát bemutatod, és 30-40% vissza adjak.


Dióhéjban.

2016. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én tudom, hogy nem arra van szükséged, de mint írtam, nincs olyanról tudomásom, hogy csak úgy adnának eszközre. Próbáltam keresni már én is és hidd el nem vagyok ügyetlen keresésben (első vagyok)
2016. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Látom le lettem pontozva, pedig én ezzel foglalkozom :D


Komoly álomvilágába éltek :D

2016. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt úgy kell, hogy mondjuk valami befolyásos körökkel jó kapcsolatot ápolsz, és akkor odamész valami nagy állami cég vezetőjéhez, hogy "figyejjé má Miskám, van ez a cégem, csináljatok már valami jó kis pályázatot amit mi nyerünk, ti se jártok rosszul" :P

Az EU-t azt meg felejtsd el, az neked nem ad, csak azoknak, akiket neked kéne megfejned :P

2016. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kínából akarok olcsón behozni dolgokat és jó pénzért eladni. De előtte kellene hozzá számítógép, szoftverek meg ilyen dolgok amik az elinduláshoz kellenek, ehhez kellene valami vissza nem térítendő pénz
2016. máj. 28. 00:56
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenhez így nem adnak pénzt, 2 lezárt üzleti évnek kell lennie.

Plusz, kb. 3 harmadik ember ezt csinálja.


Ha van házad, vagy valami dolgod, amire kaphatsz hitelt, akkor arra fel tudsz venni azt.


De ahhoz is kell üzleti terv, stb.


Két szép szemedért nem ad senki pénzt.

2016. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kínából akarok olcsón behozni dolgokat és jó pénzért eladni. "


Na, hát erre tuti nem fogsz kapni, ugyanis már nagyon sokan eleve Kínából rendelik az árut, az Aliexpress-ről.

Miért fizetnének itthon többet érte, ha Ők is meg tudják venni fillérekért?


Arról nem beszélve, hogy ha még számítógéped sincs ehhez, akkor az már régen rossz....Nem értem...


"Hol lehet kérvényezni ...kapjak pénzt számítógép vásárlásra a vállalkozásomhoz?"


Már van vállalkozásod és nincs számítógéped? vagy még nincs vállalkozásod, hanem most indulnál?

2016. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!