Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg rossz (abb) leszek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz (abb) leszek az ágyban ha viszonylag magas vagyok?

Figyelt kérdés
Hallottam már fiúktól, hogy az alacsony lányok az ágyban is jobbak. Én nem vagyok olyan nagyon vészesen magas de alacsony se. Szóval nem akarom magam nagyon leégetni ha szexre kerül a sor, ezért érdekelne, hogy mivel lehet kompenzálni a magasságot. Vagy egyáltalán mik azok a negatívumok amik egy magasabb lányban megvannak?
2016. máj. 31. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

max bevered a fejed a csillárba mikor lvoagolsz... mi más rosz történhetne?

Nem ér el az érzöideg a p*ncidtol az agyadig és nem tudod mikor kell nyögni? vagy mi a franctol parázol? :D

2016. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hülyeség,nem ezen mulik.
2016. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem hülyeség. Én magas vagyok, (195cm cm) és nagyon élvezem alacsony lányokkal. Minden pózban nagyon izgató hogy kisebb nálam. Ugyanakkor alacsony lányokkal nem tudok komoly kapcsolatot kialakítani. Csak szexre kellenek, hiába szimpatikus. Egyszerűen nekem hosszútávra egy magas, vékony, hosszú combú nő kell. Ő velük is pont olyan jó a szex, csak kicsit más. (A mostani barátnőm 186cm)
2016. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem a méret a lényeg, csak ha a pcsét méri az ember!
2016. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Vagy egyáltalán mik azok a negatívumok amik egy magasabb lányban megvannak?"


Hosszú, nagyobb hengerűrtartalmú méh.

De ha nem vagy vészesen magas, ne aggódj emiatt!

2016. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2016. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos az alacsony lányok terjesztik ezt a tévhitet. Mindenesetre jót röhögtem.
2016. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
185 vagyok, volt 154 és 180 centis páros is, nem függött össze a magasságukkal az, hogy milyenek voltak.
2016. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt komolyan gondolod akkor ne akarj még dugni mert nagyon éretlen vagy hozzá.
2016. jún. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!