Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz volnék vagy csak mások...

Rossz volnék vagy csak mások nem fogadnak el?

Figyelt kérdés
Konkrétan sosem tudtam semmilyen iskolai közösségbe beilleszkedni. Nem volt sosem jó kapcsolatom a nevelőimmel, tanáraimmal az iskolában, óvodában, általában megbüntettek valamiért, felpofoztak, gyakran igazságtalanul. A kölykökkel se jöttem ki sose, általában kirekesztettek, elhagytak, egy idő után nem is kerestem senki társaságát. Van néhány barátom, de csak azért mert unalmas lenne csendben ücsörögni egész álló nap az iskolában. Nem vagyok túl jó tanuló sem, hánynom kell az iskolarendszertől, a temérdek házi feladattól és a 8-9 óráktól. Viszonylag gyorsan tanulok meg dolgokat, amik érdekelnek, ami jól megy azt szeretem csinálni. Olyan üres vagyok, mint egy kipucolt szemetes, az érzelmeim a nullával egyenlőek, csupán sötétséget, ürességet érzek. Ha érzek valamit az a düh egyedül. Érdekel a pénz, különösen vonz, kapzsi vagyok, jó lenne ha gazdag lennék és felvághatnék. Nem vagyok szabálykövető, ha betartok valamit, akkor csak azért, mert rám nézve negatív hatással lenne, ha nem tartanám be. Sokszor tör rám hirtelen düh, szinte fel tudnám rúgni a világot. Igyekszem magam ilyenkor kontrollálni, hogy ne keveredjek verekedésbe vagy egyéb kellemetlen szituációba.

2015. dec. 14. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ne legyél beszari , nem harapnak az emberek csak add önmagad és több barátod lesz !


2. Ne azt nézd hogy milyen az iskola rendszer vagy hogy milyenek a tanárok hanem azt hogy miben vagy jó és arra koncentráld az idődet !


3. A dühöt pedig egyszerűen lehet kezelni . Ne sajnáltasd magad és ismerd föl hogy neked nem is olyan szar az életed vannak olyanok akiknek még szarabb , ez nem azt jelenti hogy nem kell törekedned a jobb gazdagabb életre hanem azt hogy ezért mert neked ennyi jutott nem kell dühösnek lenned . És kezdj el Sportolni valamit ajánlom a küzdősportokat , segítenek levezetni a dühöt a feszültséget !

2015. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolok. Edzőterembe járok, súlyokkal edzek. Küzdősport nem jöhet szóba, mert távollátó vagyok és nem akarom, hogy az ütésektől romoljon a szemem még jobban. Van egy ilyen rossz depressziós, önsajnáltatós vonásom. Olyan jó lenne nyerni a lottón, elköltözni egy jó éghajlatú kis szigetre és olvasgatni a tengerparton meg úszni. Lehet, hogy ez is a rigolyám, de megkötve, korlátok közé ékelve érzem magam. Nem tudom olvastad-e Csehovtól a Sirályt. Nos én is egy sirály vagyok, törnék az ég, a vágyaim felé, de mindig vízközelben kell maradnom és visszarepülnöm a tóhoz. Nyilván mások is éreznek így, de azért jó volt kiírni magamból, kissé jobban érzem magam. Köszönöm a tanácsokat.
2015. dec. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!