Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett olyan általános,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan általános, hogy a férfiak inkább a sokkal fiatalabbak felé, a nők pedig a sokkal idősebbek felé vonzódnak?

Figyelt kérdés

15-21 éves korú lányok inkább a 21-27 közötti férfiakért vannak oda, a férfiak meg fordítva.


Ezt én is érzem, mert nekem 23 évesen a korombeliek +/- 3 év olyan közel 0%-os szexuális kisugárzást adnak át, úgy nézek rájuk max mintha családtagok lennének. Nőietlenek, mint ahogy a nők számára a fiatal férfiak férfiatlanok.


2016. jún. 3. 23:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatalabb lányoknak még őszinte a nyögésük, az idősebb pasik meg talán, -mondom talán- érettebbek. :-D
2016. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Mert a férfiak elmondása szerint 30 éves korukig ki akarják élni magukat magyarul b***nak orrba szájba, ezért fiatalabbaknál próbálkoznak, mert azok általában naívak és könnyen megfektethetők.

A nők pedig azért vonzódnak idősebb férfiakhoz egy 30+-oshoz például, mert ők már kiélték magukat és lehet velük komolyan tervezni..mert ugyebár minden normális nő elsősorban komoly kapcsolatra vágyik és nem zacskó ürítésre.

Elnézést, ha ennyire közönségesen fogalmaztam, persze tisztelet a kivételnek, de a saját bőrömön illetve az engem körülvevő környezetet tapasztalva ezt vettem észre.

21/L

2016. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Férfiként a "zacskó ürítés" és a komoly kapcsolat nálam nem zárja ki egymást :)
2016. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze ez nagyon általánosítás, attól egy férfi 20 év feletti nővel is létesíthet alkalmi kapcsolatot, ha úgy van :D
2016. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség így hogy a férfiak ürítésre használják a fiatalabbakat. Én jobban érzem magam akkor ha az adott lány mert abban a korban még az, fiatalabb nálam, felfogásra is jobb, nem túl gyerek, nem túl komoly a kettő közti átmenet, lehet vele hülyéskedni.


Vagyis én komolyabban tudok rájuk támaszkodni párkapcsolati szinten, jobban is érzem magam velük. Nem feltétlen szexuálisan nézve, de azért úgy is jobbak.

2016. jún. 4. 00:09
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
30 felett a nők is a fiatalabb férfiak felé mutatnak majd érdeklődést.
2016. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Mert az emberek elhiszik azt, hogy a saját korosztályukban képtelenek jó partnert találni.

Egy példa: 30-32 éves nőnek még fiatal a 26-27 éves férfi, de a 40-45 éves bezzeg nem idős hozzá...:D

A kor is csak egy forma. Nagyon sokan elvesznek a formák világában. Általánosítanak, esélyt sem adva a lehetőségeknek. Ezt meg persze az ego, vagy kicsi én szüli náluk. Nem tudnak túllépni a saját korlátaikon. De ne menjünk bele!

2016. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Haydi ezen lehetne vitatkozni :D

De itt mindenkinek igaza van.

Relatív dolog ez.

2016. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 October15 ***** válasza:

Nem tudom nekem azért egy 24 éves csaj kellő szexuális kisugárzással bír... :D

Persze ellenpélda is van egyik szaktárs 21.. kinéz egy gyengécske 14-nek...annyira cuki, hogy az már IFA.. :D [faszállító]

2016. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Az idősebbnek jobb az eltartó-képessége, már befutott egy karriert, rendelkezik anyagi bázissal, mellette biztonságosabban felnevelhető a gyerek.


A fiatal nő pedig fertilisebb (termékenyebb).


Ilyen egyszerű evolúciós oka van.

2016. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!