Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett olyan általános,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett olyan általános, hogy a férfiak inkább a sokkal fiatalabbak felé, a nők pedig a sokkal idősebbek felé vonzódnak?

Figyelt kérdés

15-21 éves korú lányok inkább a 21-27 közötti férfiakért vannak oda, a férfiak meg fordítva.


Ezt én is érzem, mert nekem 23 évesen a korombeliek +/- 3 év olyan közel 0%-os szexuális kisugárzást adnak át, úgy nézek rájuk max mintha családtagok lennének. Nőietlenek, mint ahogy a nők számára a fiatal férfiak férfiatlanok.


2016. jún. 3. 23:56
1 2 3
 11/22 October15 ***** válasza:
Pedig evolúciós szempontból az idősebb húsos nő a jobb.. lassabban fut és a kardfogú tigris később éhezik meg.. :D
2016. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezt említsd meg a dagadt tiniknek is.
2016. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

alapvetőleg mivel 23 éves vagyok és nem 21 a 15-ös kor az már úgy talán már túl fiatal nekem, de nem elképzelhetetlen, de nem tudom elképzelni őszintén. (ezt jól megfogalmaztam).


Viszont attól független még mindig jobban megbámulom az ő feneküket, mint mondjuk egy korombeliét. Erről beszélek egyébként, látásból észreveszem (az optikai csalódásokat nem említve, vagyis ott tévedhetek), hogy ki milyen korú, és úgy mérem fel a szemeimmel.


Ha meglátok egy főiskolás/egyetemista lányt, akkor megnézem az arcát, a szemét max oszt annyi. Valahogy meg se nézem se a mellüket, se a seggüket, csak max rápislatok egyet az alakjukra.


De ha meglátok egy fiatalabbat azt tetőtől talpig felmérem és sokszor szívesen hagyom rajta a szemem, vagy azért mert a látvány megkívánja, vagy azért mert egyszerűen leblokkolok, bár ez talán szőkőévenként 21x, vagyis elég ritka.

2016. jún. 4. 00:54
 14/22 October15 ***** válasza:
21x ?:D Az azért egy egész konkrét adat.. XD
2016. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Valahogy a tényleg fiatal csajok nagyon erőltetik magukat, a huszonévesek kevésbé. Ha elmész egy szórakozóhelyre, a csajok fele 15-21 és nekik kb. mindenük kint van és várják, hogy rájuk nyomuljanak és mehet a szex. Egy idősebb csaj már sokszor jobban felöltőzik, mert nem akar ribisnek tűnni. Szerintem a srácok részéről ez is közrejátszik. Ehhez jön még az, hogy sok huszonéves srác, ha nem tud valami kimagaslót felmutatni, akkor könnyebben felszed egy tizenéves csajt. Egy harminc feletti hapsinak meg dicsőség is, hogy újra friss húshoz jut.


Nők részéről meg volt már egy kérdés ma, elő nem keresem már... :D

2016. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Fiatalabbakvan van tűz, akaraterő, harcivágy, teljesítési hajlam stb. a korombeliek a sült galambot várják.
2016. jún. 4. 01:53
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani, csak azt kell megnézni, ki mire vágyik hagyományosan egy kapcsolatban. A nő a biztonságra, ami kezdetben konkrétan fizikai biztonság volt, azaz hogy a pasi megvédje, ma már inkább anyagi. És most nem kell rosszra gondolni, hogy a nők pénzéhesek, de egyszerűen amikor elmegy szülni meg az újszülött csecsemőjét gondozza, akkor normál esetben kiesik neki 3-4 év, amikor csak segélyt kap, saját keresete nincs. Ezt a támogatást pedig egy idősebb, harmincas férfi nyilván jobban meg tudja adni neki, mint egy huszonéves. Fordítva, a férfiak meg arra vágytak mindig, hogy a menyecske szép és mutatós legyen, esetleg még érintetlen is, az különösen nagy presztízs. Illetve hogy minél több gyermeket szüljön nekik. Ezekhez meg az az ideális, ha a nő minél fiatalabb korban megy férjhez.
2016. jún. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom valamit az evolúció akkor nagyon eltolt,ugyanis szerintem a legtöbb ember ne akar sok gyereket és folyton azon pánikolnak,nehogy terhes legyen a nő...

Egy gyereket meg egy 35-40év közötti nő is tud még szülni.

De szerintem eleve a gondolkodó lénynél felesleges erről beszélni,hogy evolúciós ösztön..

Ennek inkább társadalmilag,mesterségesen kialakított okai vannak.

Pl az idősebb pasi majd eltartja a nőt,mert van miből.

Ma már viszont egy nő is dolgozhat,tehát nem létszükséglet az,hogy a férfinek egzisztenciája legyen...

2016. jún. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek akkor lenne értelme,ha a nők nem élveznék a szexet,de ők is szeretik kiélni magukat..
2016. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nahát én kivétel vagyok egyáltalán nem vonzódom az ,,idősebb"pasikhoz 17/l
2016. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!