Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Fiatalabbak és idősebb...

Csajok! Fiatalabbak és idősebbek. Járnátok?

Figyelt kérdés

egy csendes sráccal? Ki nyitott mindenre helyes és jópofa, de nem egy adonisz és nem igazán beszédes. Sőt!


(csak olykor)


2014. szept. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Én egy eléggé barátságos nő vagyok, szeretek csacsogni, vagy beszélgetni bárkivel, és szeretem ha nyüzsi van. Nekem nem lenne jó egy nagyon csöndes srác, valszeg unalmasnak tartanám. ELvárnám tőle, hogy hasonlóképpen hozzám ő is kellően szociális személy legyen. 30N
2014. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a kicsit elvontabb, csendesebb fiúkat. Főleg ha csak én láthatnám a kedves, nyitottabb énjét. Azoknak a mosolya a legszebb, akik ritkán mutatják.

14/l

2014. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ;) Van remény! :)
2014. szept. 26. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is igen a válaszom.

Inkább beszéljen keveset, de értelmeset, minthogy locsogjon állandóan a semmiről.

2014. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!