Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tapizást, simogatást kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapizást, simogatást kedvelő lányok keresik a tömeget? Lett már ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Olyan helyekre gondolok ahol nagy az esély, hogy tapizzák őket. Tömött buszokon, koncerteken, egyébb rendezvényeken.

2016. jún. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
szerintem legtöbbjük aktuális barátjuktól szereti nem idegenektől.Sőt eléggé ri..ncosnak hangzik amire te gondolsz
2016. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na most ha valaki direkt arra gerjed, hogy vadidegenek letapizzák a tömegben, az mi a francnak alakítana ki aztán kapcsolatot egy ilyen idegennel?


De ha gyakorlati választ akarsz, nem, nem lesz barátnőd úgy, ha megfogod a mozgólépcsőn előtted álló csaj seggét. Sokkal valószínűbb, hogy egy fordulórúgással arcon rúgnak.

2016. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Ismersz ilyen lányt? Nem tiszteletlen akarok lenni, de félek, hogy valami tévhitben élsz (vagy esetleg én élek abban). Életemben nem ismertem olyan lányt, akinek ez bejött volna.
2016. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel rohadtul zavar, ha csak úgy "véletlenül" letapiznak ilyen helyeken. Persze, ha mondjuk tele van tömve a busz, akkor érthető, ha valaki nagyon közel jön vagy tényleg nem direkt, de hozzámér. Viszont idegesíteni akkor is idegesít azért.
2016. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként nem is értem, hogy hogyan gondolod, hogy ebből lehet kapcsolat. Ha engem valaki letapizik, azt egy tapló parasztnak fogom tartani, és nem igazán szeretnék vele bármilyen kapcsolatot létesíteni...
2016. jún. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!