Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjak ki egy jó alkalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak ki egy jó alkalmat vagy veszítsem el a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok legjobb barátom bármilyen fura is egy nő évek óta így van ez. Az elején 5 éve megbeszéltük nem szerelem csak barátság és ezen nem is változtatunk. Utóbbi időben azonban rendre tesz utalásokat arra hogy engedhetnénk a kísértésnek. Most csak tesztel? Vagy tényleg többet akar?
2016. jún. 5. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok dugás után barátságban maradni nőkkel.

Szóval szerintem eben az esetben mehet a szex és megmaradhat a barátság is.

2016. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban a legjobb barátod, kétlem, hogy ilyenekkel tesztelne...
2016. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd ha tényleg barátod, akkor legyél hozzá nyílt.

Kérdezz rá hogy csak szexelgetni akar veled, vagy kapcsolatra is vonzónak talál. Ha utóbbit válaszolja, akkor tutira többet is szeretne, nem csak szexet.

2016. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szia! Beszéljetek a dologról tisztán és nyíltan, aztán ha úgy gondoljátok, egy alkalommal nem tesztek tönkre semmit... Menet közben úgyis kiderül, hogy működne-e az extra vagy sem :) Nekem az a tapasztalatom, hogy aki túl lelkizős barát, azzal előbb-utóbb a kevésbé érzelmes partner feszélyezve érzi magát, mert úgy gondolja, hogy többet akar majd a másik... De persze van, hogy ilyen gond fel se merül.


22/N

2016. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tesztel. Ha tesztelni akarna nem most tenné 5 év után. Ennyi idő alatt ha nem kezdtél ki vele, akkor elég komoly tanúbizonyságot tettél afelől, hogy képes vagy barátként viszonyulni hozzá. Ha most jeleket ad, akkor próbálkozik. És basszus, ha még 30 évesen is szűz vagy és ott egy punci aki fogadóképes lenne, akkor tedd meg.

HA már ennyi ideje jó barátok vagytok még akár egy jó tartós kapcsolat is lehet belőle, vagy csak szex baráti alapon. Én belemennék.

2016. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!