Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csinaljak,...

Szerintetek mit csinaljak, hogy ne veszitsem el a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Kb 8 eve vagyunk nagyon jó barátok. Mind a kettonknek vannak mas haverjai is, kozosek is, de valahogy a mi baratsagunk nagyon eros lett. Most eppen mind a 2en csajok nelkul vagyunk. A Szilvesztert egy buliban toltottuk, ahol ott volt a Zoli nagy szerelme. Nem annyira ramenos srac, nem tul lazan csajozik. En vaganyabb vagyok, altalaban en vittem ot minden rosszba. Egymas kiszemelt csajaira soha nem hajtottunk, ez alap. A csaj viszont elegge ram kattant. Probaltam visszanyomni a dolgot, mire a csaj egyszer csak megcsokolt. Ereztem hogy a haverom latta. Kb 25-en voltunk, eleg nagy party volt. De ereztem, hogy ez gazos szitu volt. A csajnak elmondtam hogy mi a helyzet, es hogy nagy gazban vagyok, mert a Zolinak bejon, de erre azt mondta, hogy neki nem jon be, viszont en igen. A csok utan kezdtem csak belegondolni, hogy nagyon szep csaj es hat bakker bejovok neki. A haverom kis ido mulva megjelent, kerdezte hogy mi a helyzet, mondtam hogy semmi. Erre azt mondja, hogy hulyenek nezem? Nem akartam ott megdumalni a buliba, viszont igy meg kamuztam neki, tudom, rohadek vagyok, azonnal meg kellett volna mondanom neki, de nem igy tettem. El is ment a partyrol. Nem tudtam, hogy a csajba szerelmes lett. Nem tudtam hogy ennyire bejon neki. Azota egyszeruen nem valaszolt az uzeneteimre. Tegnap viszont atmentem hozza, bementem, aztan kozolte, hogy huzzak innen, es kaptam egy maflast tole. Nah erre elgurult a gyogyszerem, de sikerult magam turtoztetni, hogy nem csomagoltam ossze es eljottem. Oke, megerdemeltem, lehet. Amiota haverok vagyunk, soha ilyen nem volt. En soha nem utnek meg havert. Viszont ebbol az latszik, hogy olyan merges ram, mint meg soha. De most en mit tehetek errol? Jah, es mi legyen a csajjal? Mondjam neki, hogy offos a dolog? Es mi legyen a haverommal? Nekem o rogadtul fontos. Atmennek megegyszer, de ha megint bemosna, osszecsomagolnam, azt meg nem akarom. Mar 20-on tul vagyok, nem vagyok gyerek, de most total tanacstalan vagyok. Jah, a csajjal meg tegnap ejjel lefekudtem. Meg ez is... Nesze neked boldog uj ev.

2014. jan. 5. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a barátságnak egy időre vége...
2014. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, az nem lehet. Valamit ki fogok talalni. Lehet egy par napig nem keresem. Egy baratsagnak nem lehet vege egybilyen total hulyeseg miatt.
2014. jan. 5. 12:34
 3/4 kiskakas válasza:
lefeküdtél a csajjal...szerintem annyira nem akartad/akarod menteni ezt a barátságot.
2014. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is ne hibáztasd magad. A társkeresés nem kívánságműsor. Ha a csajnak te jössz be, arról aztán vágképp nem tehetsz. Jól is néznénk ki, ha akárhány lány megtetszik a barátodnak, azzal te nem kavarhatnál. Ha csaj a barátodra hajt, és te levakarod róla, az sem elítélendő, de esetleg lenne jogalapja haragudni. Így viszont egy fikarcnyi sincs. Ha ezt nem érti meg, központ sajnálja.
2014. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!