Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komoly, és segítő szándékú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly, és segítő szándékú válaszokat várok, szexuálisan tapasztalt emberektől. Mit tanácsoltok? 20/N

Figyelt kérdés

Eddig átlagos, romantikusabb fajta szex volt a barátommal (26), orgazmus mindkettőnknek, stb. Jó vele a szex.

Engem ugyanakkor kisebb koromtól fogva motivál egy kicsit mocskosabb fajta szex, egy dominánsabb partner. Nem megalázás, kínzás, meg ilyesmi, de vadabb menet, és hát mint mondtam, egy dominánsabb viselkedésű partner az ágyban.

Őt is érdekli ez, van hajlama ilyesmire, előttem már volt ilyen együttléte, csak mi eddig nem tettük, valahogy a rózsaszín köd van rajtunk. :D Még csak 3 hónapja hogy szexelünk, 9 hónapja hogy megismerkedtünk, ráadásul én szűz voltam.

Szóval már volt egy ilyesfajta menetünk, egy próbálkozás, úgy éreztem magam mint valami színdarabban... :D De jó volt! Izgató az ilyen menetek gondolata.

Tapasztaltaktól kérek tanácsot, ennek bevezetésére, meg mikéntjére.


2016. jún. 5. 21:52
 1/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
ÖÖ leültök megbeszélni mi tetszik és megcsináljátok?o.O
2016. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mond el a barátodnak, hogy mit szeretnél.
2016. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"kisebb koromtól fogva motivál"


Kisebb gyerekként én is gyakran kényszerítettem a Barbiimat az erőszakosabb közösülésre.


Beszéljétek meg!

2016. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, amikor úgy tartja kedved közeledj hozzá vadan.
2016. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
figyelj ezt vele kéne megbeszélned. ha érdekli mint ahogy leírtad üljetek le, beszéljétek meg normálisan gátlások nélkül ki mire vágyik, ki mit szeretne, nem kell emiatt a régi romantikusabb fajtát sem abbahagyni, néha ez néha az, váltogatva vagy ahogy épp kedvetek van, mindennek az alapja a kommunikáció, hogy megbeszéljétek ki mit szeretne.
2016. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd lazábban.
2016. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem bevezetjuk, ez megtortenik amikor epp hangulat van. Vegyetek egy uvegbort, igyatok aztan csapjatok neki egymast a falnak. Nincs mit ezen tervezgetni meg beszelgetni. Dobjon fel az asztalra aztan tegyen rendbe irgalmatlanul. Ha cseveresztek rola akkor csak ilyen esetlen szindarab effektusok fognak tortenni.
2016. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elottem levo jol mondja!

Egy kis pia, es mikor kezdodik a szex, mondd neki, hogy b@$$zon meg, mint egy utolso k.rv@t! Szerintem ha kicsit mocskosul beszelsz,azzal is gerjesztheted a vadabb szexet. Vagy dobd ki a telefonjat az ablakon, es mondd, hogy buntessen meg!;)

2016. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Irj egy privit nyugodtan ha dominánsabb partnerre vágy <3
2016. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!