Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány vagyok. A jelenle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. A jelenlegi barátom még szűz. Mit csinaljak vele? Soha nem voltam még szűz pasival. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 23:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele türelmes avasd be ;))
2016. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A turelem oke, es tovabb??? Mert a szex az nem gyfajta turelem jatek, megha szuz akkor sem :/
2016. ápr. 27. 00:00
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Szuz es mit csinalhatnal vele? Dugasd meg vele jol magad😉😉
2016. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Koszi, erre magamtol is rajotem :)
2016. ápr. 27. 00:02
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy aludjatok együtt, aztán tapi, petting, egymás testének felfedezése, gátlások feloldása... fokozatosan
2016. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő csinálja veled/neked.:)
2016. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy ezt a kérdést minden egyes nap felteszik...


Nem érdemes így egyből "mindent feltenni egy lapra". Lassan játssz. Először azt próbáld meg elérni, hogy merjetek egymás előtt meztelenek lenni. Ha az megy, akkor fedezzétek fel egymás testét. Simogassátok egymást, ölelkezzetek, fedezzétek fel a testetek érzékeny pontjait, stb. És állandó feedback legyen, hogy mi volt nagyon kellemes érzés, miken lehetne csiszolni és hogyan, valamint mi volt az, ami abszolút nem jött be. Beszéljétek meg, hogy mitől féltek, miben nem vagytok biztosak, milyen gátlásaitok vannak. És ha már nincs gátlásotok egymás előtt, akkor keféljetek.


Rövidre fogva: fiatalok vagytok, előttetek az élet, tele vagytok idővel, mégis hová akartok ennyire rohanni? Ne akarjatok mindent azonnal, mert csak csalódás fog érni, hogy nem jött össze.

2016. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Jól ki kell röhögni, amikor 1 perc után elélvez.
2016. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Jelenlegi? Akkor lesz másik is? Egy későbbi? Hosszú távra tervezel, látom! (irónia szmájli)
2016. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 pörölycápa ***** válasza:

Ahogy a 7-es írta + ha nem mer kezdeményezni, akkor kezdeményezz te. Ha nagyon bátortalan, akkor te is irányíthatsz, erre pl egy lovaglópóz jó lehet, de aztán lehet hogy egyből tudja a dolgát, és nem kell nagyon pátyolgatni :D

És mindenképp tanítsd meg neki, hogy te mit szeretsz. Nekem jó tapasztalatom van a szűz fiúkkal, mert még nincsenek berögzült szokásaik, így jobban alkalmazkodnak ahhoz, hogy nekem hogy jó, nem hiszik hogy ami egy valakinél bevált, az jó lesz mindenkinél.

És főleg nem hiszik azt, hogy ők az istencsászárok szexben, szóval halgatnak a tanácsokra, és megfogadják azt.

Lehet eleinte egy kicsit bátortalanabb, meg ügyetlenebb, de hamar belejön.

2016. ápr. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!