Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a hölgynek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a hölgynek, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Pár napja megismerkedtem egy 30 éves hölggyel és szerintem szeretne tőlem valamit. Esetleg valahogy megtudnám kérni, hogy Ő lenne az első és vezessen be a dolgokba?



19/F



2016. jún. 9. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérned sem kell, csak valahogy tudasd vele, hogy szűz vagy...
2016. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők többsége férfiakban a tökösséget bírja, úgyhogy szerintem ne mondd meg nekik. Egy szexre nyitott, de normálisabb nő meg ha ezt megtudná rólad, akkor kevésbé lenne kedve kötetlenül szórakoznia veled. Egy tökös sráccal való játszadozásnál nem érezné, hogy a másik érzelmei sérülnek, ha azt mikor megunja eldobja, egy ilyen srác már tudja mi a nőknél a pálya. Te téged kímélni akarna, azaz nem szexelne veled.
2016. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jav.: De téged...
2016. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el.
2016. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg közvetlen előtte mond el,mert úgyis rá fog jönni,de ha már ott van csak nem gondolja meg magát..
2016. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!