Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek elmondjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek elmondjam, hogy még sosem volt párkapcsolatom, és szűz vagyok? 26/F

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedünk, és amikor a múltamról kérdez...

Szóval, (apa nélkül) elég durva környéken nőttem fel, egy 15 lakásos társasház amolyan zárt közösségében, ahol huh... minden van! Gyereknek lenni jó volt itt, csak a velem egy idős gyerekek 12-13 évesen elkezdtek inni, cigizni, boltból lopni, és adni a gettó királya stílust (amiről a javarészt elvált-munkanélküli-alkoholista szüleik tudtak)!

Általános iskola kb ugyanez volt.

Szóval akikkel itt lehetett volna ismerkedni, azokat óvatosan kerültem (ha belevágtam volna egy ilyen kapcsolatba, már kijöttem volna az elvonóról, tele lennék tetoválva, börtönben ülnék, lenne 3 gyereken, akiknek nem én lennék a vér szerinti apja, és a haverom most a barátnőmet..., és még egy aids teszt miatt is izgulnék).

Normális lányt ide nem lehetett hozni - vagy mert van annyi esze, hogy nem jön ide... Vagy ha itt ki akarsz tűnni, érezteted, hogy jobb vagy náluk, felzabálnak!

Pl. Addig lopták a fánkat, amíg be nem vezettettük a gázt, az új kocsinkat összekarcolták, vettünk új mosógépet, szomszéd áthozta kimosni a ruháit, ha vásárolunk, alap hogy beszól a szomszéd "Itt izé vásároltok oszt nem attá kőcsön!?"

Egyedül a középsuli volt jó (ahol egyetlen napot nem hiányoztam), csak sajnos vége lett, és a tanulmányi eredményeimmel (habár sosem buktam meg, de sosem hagytam magam /ebbe nőttem fel/ nem volt nagy sikerem a tanárok között), így nem állt előttem sok lehetőség...

És most itt vagyok, barátnőmet munkahelyemen ismertem meg (nem tudja hol lakom).


2016. máj. 24. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki.Amikor egy nő szeret,nem számít h tapasztalatlan vagy.Majd együtt bepótoljátok:)
2016. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi koze ahhoz hogy meg szuz vagy.
2016. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.

Persze, nyilván lefeküdhettem volna a szomszéd csajjal, de első sorban párkapcsolatot, normális barátnőt szerettem volna.

2016. máj. 24. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
23 évesen volt az első kapcsolatom egy 23 éves ffival, akinek szintén én voltam az első. Nem néztem le, pedig azért nekem több tapasztalatom volt. Mindketten szüzek voltunk és nekem sem volt még kapcsolatom, mert már akkor is csak normális pasit kerestem, de én már próbálkoztam járogatni pasikkal.
2016. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha feljön a téma, akkor mindenképpen mond el neki. A tapasztalatlanságodat és a környezetedet is. Mindent szépen elmesélhetsz neki a megfelelő időben, persze nem kell hirtelen mindennel lerohanni. Ha kedvel és szeret, akkor ez nem lesz probléma számára. :-)
2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha.elmondod. amikor összejöttem az exemmel tök jó volt.minden, minden nap találkoztunk. Idősebb volt nálam 6 évvel. Majd kb 2 hónap után felhívoott telefonon hogy beszélni akar velem valami nagyon komoly dologról. Úgy kezdte hogy eddig nem merte elmondani de úgy érzi muszály és akkor kinyögte, hogy még szűz.(én is az voltam) megmondom őszintén jól kinevettem, de nem azért mert még szűz hanem mert nem merte elmondani. Ebben semmi ciki nincs. Jobb ha tudja, minthogy oda kerül a sor hogy.lefeküdtök és még kezdő vagy, nem megy minden olyan jól mint aki már 100-szor szexelt lehet azt hiszi, hogy milyen béna vagy az ágyban. Hidd el ez okozhat kiábrándulást.
2016. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Hű, ha én lennék a barátnőd, és elmondanád ezt nekem, én tök büszke lennék rád és örülnék. Szerintem tök jó, hogy ilyen környezetben is normális ember lettél, és nem mentél bele "kapcsolatba" ilyen csajokkal.

Nálam tök pozitív lenne. Mondd el neki. :)

22L

2016. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!