Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknak miért mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért mindig a rossz fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak (tisztelet a kivételnek, de a legtöbben tényleg), hogy nem működik hosszú távon párkapcsolat.

2016. jún. 12. 13:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hülyeség volt a kérdés most már rájöttem. Igazából a kérdésre nincs válasz, ugyanis a legtöbb lány maga sem tudja mit akar (állítólag, de én is ezt tapasztalom). Csak akkor azt nem értem, hogy várják el, hogy mi fiuk találjuk ki mit akarnak.
2016. jún. 12. 20:46
 12/17 A kérdező kommentje:
Most akkor hogy van ez? Szerintem régi korok maradványa az a buta szokás, hogy csak a fiú kezdeményezhet és nem értem, hogy tudott ez fennmaradni még a mai napig.
2016. jún. 12. 21:09
 13/17 anonim ***** válasza:

A lany nem fog kezdemenyezni megha csak kulturalt szinten is. Nem vallalnak felelosseget, es jon a kifogas, hogyha kezdemenyezne az nem noies, meg r.bis.


Persze inkabb szenvednek, face en nyafognak, megorulnek, mert magukban tartjak mit ereznek. Ahelyett hogy felelosseget vallalna, kimondana mit gondol. Megha csak egy szia is az. Persze elvarjak h kitalald mit akarnak

2016. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért szeretik a lányok, ha a fiú kezdeményez, mert tudják, hogy van bátorságuk. És nem tudom, hogy a fiúknak mi baja van a kezdeményezéssel. Amúgy ha úgy érzem, hogy kell, kezdeményezek én, ezzel sincsen semmi baj, csak bátorság kell hozzá.
2016. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem a kezdeményezéssel van a bajom, hanem, hogy utána ki kéne ugye találni mi a jó a csajnak. És ez egy olyan csaj esetében aki nem tudja maga sem mit akar egy kicsit problémás. A bátorság önmagában nem sokat ér, számtalanszor küldik el a lányok a fiúkat.
2016. jún. 14. 15:59
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem a kezdeményezéssel van a legnagyobb bajom*
2016. jún. 14. 16:01
 17/17 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól érnek meg a nök?
2016. jún. 15. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!