Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek pozitív dolog az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pozitív dolog az, hogy kialakult ez a szépségkultusz, hogy manapság minden irányból azt zúdítják ránk, hogy szépnek kell lennünk?

Figyelt kérdés
Persze aki nem az, az meg érezze magát szarul...
2016. jún. 13. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért érezze szarul magát?


Éljen az ember magával harmóniában, és közhelyes, de láttam már cicalányt önbecsülés nélkül gátlásokkal teli, és láttam nem modell alkatú lányt, aki körül izzott a levegő, és az egész lénye sugározta a harmóniát. Mondjuk ugyanez igaz a férfiakra, legalábbis női szemmel :)

2016. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem a szépségkultusz az oka hogy a rondákat csesztetik egyesek hanem az emberi természet még igyis jobban járnak mint a vad világban ahol ha nem előnyösek a tulajdonságaid meghaltál.
2016. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2: Sajátos megközelítése a kérdésnek, de végül is milyen igaz :)
2016. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ez most alakult ki?Szépségideálok mindig is voltak.Ilyen az élet,sosem igazságos :D
2016. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát az eddigi hozzászólok csak legyintenek erre az egészre. Mi nem állatok vagyunk és már nem a középkorban élünk. Elvileg felvilágosodtunk és emberek vagyunk, gondolkodó lények. Ezzel szemben ami megy a médiában, interneten, sajtóban, videoklippekben, filmekben az gusztustalan. Ennyire megkülönböztetni az embereket ilyen szempontok szerint eszméletlenül primtív. Ami ennél gázabb az csak az, hogy 95 %-a csordának nagyon befogadó ezekkel az eszmékkel szemben.
2016. jún. 13. 12:13
 6/14 anonim ***** válasza:
De miért foglalkozol ezzel? Tartozz a maradék 5%-ba és sokkal kevésbé lesz stresszes az életed :)
2016. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezen idegeskednünk?Változtat az bármin is?Nem.Ilyen a világ,fogadd el.Attól,hogy ezen stresszelsz,csak magadnak ártasz...Egyszer volt egy pasim,aki folyton a politikával foglalkozott és olyan dolgokon mérgelődött meg idegesítette fel magát,amiket nem tud befolyásolni.Akkor minek rajta agyalni meg stresszelni?
2016. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A szépeknek pozitív dolog ez nagyon is, a rondáknak mint amilyen én vagyok meg nem.
2016. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legunfairabb dolog..:/ mármint a szépség az igazából csak egy nyert lottó. attól függ, hogy most éppen szép arccal születtél-e, vagy nem, és utóbbi esetben cseszheted lényegében az egész életedet :,)
2016. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 azért ez így önmagában egy jó nagy baromság amit írtál ugye tudod? :)
2016. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!