Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 napja lefeküdtem valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja lefeküdtem valakivel, de nem szabadott volna?

Figyelt kérdés
ittunk és hát valahogy úgy alakult, de nagyon nagyon jól esett... kb előtte nem is tudtam milyen a jó szex. viszont bánom is, mert nem akarom hogy megbélyegezzen bárki is, nem akarom hogy kiderüljön. viszont nem bánnám ha össze jönne az illetővel egy kapcsi de szerintem ő csak dugni akar.. szóval mit tegyek?

2016. jún. 15. 23:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Pont ez miatt kellene tisztázni a helyzetet! Megtörtént, de mi van? Beszéljétek meg hogy ne kombináljon senki magában! Te máris azt csinálod..
2016. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Ezen ne múljon. Bedobsz 2-3 pálinkát és írsz neki, hogy jó volt a múltkori és ő nagyon bejön neked, talán ezért is élvezted annyira.
2016. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
igazatok van! :D
2016. jún. 16. 00:13
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire értetlen vagy akkor minek tetted fel a kérdést? Nem csodálom, hogy csak lyuknak vagy jó... leírták már 100-an hogy valahogy meg kéne beszéljétek de te itt játszod a felsőbbrendűt mert te nő vagy, te aztán nem fogsz kezdeményezni meg "udvarolni" meg ilyenek. Akkor sírjá b..zdmeg. Most erre mit lehet mondani. Ha ennyi az értelmi szinted akkor vessél magadra. Mi nem fogunk rosszabbul aludni. A tanácsokat nem fogadod meg akkor ennyi. Helyetted senki nem fog lépni. Te nagybetűs NŐ...
2016. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
de legalább lyuknak Nagyon jó vagyok xD xD
2016. jún. 16. 00:17
 16/33 anonim ***** válasza:
58%
Folyton ez az ittas voltam duma. Annyira elcsépelt, nem bírtál a muffoddal? Hogy lehet így alapozni rád egy komoly kapcsolat reményében? :)
2016. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
büdösbarom először fordult elő... és elhiheted h. nem én nyomultam rá
2016. jún. 16. 00:40
 18/33 anonim ***** válasza:
16%
Vigyázz a nyelvedre, mert kitépem. :]
2016. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
62%
Ne hallgass a sok elcseszett gyíkra, a többség azért jön fel ide hogy a hozzád hasonló életet élvező fiatal lánynak elvegyék a kedvét, mert ugye ha nekik rossz az életük legyen másnak is rossz... Nem vagy ri banc attól még hogy összegabalyodtál valakivel egy este, nem a középkorban vagyunk... Várd meg hogy ír-e rád, ha nem ír, akkor csak egyszeri alkalom volt, azzal sincs semmi baj, jön a következő :) és NE LEGYEN BÜNTUDATOD azért mert szexeltél egy jót, ha védekeztetek nem leszel se nemibeteg, se terhes, szval minden oké :)
2016. jún. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
nem kéne erősködni talán...
2016. jún. 16. 01:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!