Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 napja lefeküdtem valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja lefeküdtem valakivel, de nem szabadott volna?

Figyelt kérdés
ittunk és hát valahogy úgy alakult, de nagyon nagyon jól esett... kb előtte nem is tudtam milyen a jó szex. viszont bánom is, mert nem akarom hogy megbélyegezzen bárki is, nem akarom hogy kiderüljön. viszont nem bánnám ha össze jönne az illetővel egy kapcsi de szerintem ő csak dugni akar.. szóval mit tegyek?

2016. jún. 15. 23:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#19 köszii :D amúgy tegnap megint nyomult de nem engedtem->mondtam neki h. beszélgessünk és azt mondta h. nem akar... ma meg írt de tényleg az van szerintem h csak dugni akar
2016. jún. 16. 01:50
 22/33 anonim ***** válasza:
Akkor csak a tested kell neki, így nyilvánvaló... Ha nem akarsz szexkapcsolatot ne menj bele, több nem valószínű hogy lesz, 19es voltam :P
2016. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%
Gratula kérdező.Ennyi ésszel legalább megtanultál írni gondolom beszélni is tudsz.
2016. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted a pasi, aki egy kis piától meg tudott téged fektetni rögtön, az egyáltalán el fog gondolkozni bármi komolyabbon veled? Nem. Mert belőtted a saját "árkategóriádat" nála, ami pár pohár opcionális szeszesitalt jelent, meg pár perc nyomulást. Olcsó nők erre kellenek, utána meg ne siránkozzanak, hogy csak üríteni jók.

Szerinted ezek után tudna veled bizalommal együtt lenni? Nem. Mert neked elég pár pohár és ágyba mész azzal, aki épp nyomul rád. Erre meg ő maga a bizonyíték.

2016. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
nem csak a pár pohár miatt.. hanem azert erti a dolgot maradjunk annyiban.. nem veletlen hogy ilyenbe massal meg sosem mentem bele
2016. jún. 16. 11:18
 26/33 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy nők csak szintjük feletti férfiakkal mennek bele egy éjszakás kapcsolatba, akik pont nem őket akarják kapcsolatra.
2016. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy az alkohollal nem lehet takarózni. Az gyengeség. Senki nem szorított pisztolyt a tarkódhoz, hogy igyál. Egyébként meg a te dolgod, hogy mit csinálsz, de mondd el a srácnak is.


Szexre is lehet egy kapcsolatot alapozni csak nem biztos, hogy sokat várhatsz a jövőben. Ha talál mást, jobbat vagy megun akkor ennyi volt. Úgy látom nem nagyon akarsz ilyenbe belemenni. Szerintem jobban is teszed. Örülj, hogy volt egy jó élményed.

2016. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolatot nem is akarok.. de egyébként viszonylag gyakran találkozunk
2016. jún. 16. 15:34
 29/33 A kérdező kommentje:
jobban meg akar ismerni, úgyhogy bekaphatjátok!! :P :D :D
2016. jún. 18. 01:21
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert azt mondja, hogy jobban meg akar ismerni, akarhat még csak dugásra. Mivel nemet mondtál neki, most nyálaz kicsit :)
2016. júl. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!