Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/fiúk! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Miért nem szeretitek az okos nőket? Miért a főzés, mosás takarítás egy nő dolga?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje figyelem már, hogy akárkivel elegyedek szóba/ismerkedek, egy férfi sem kérdez a terveimről. Soha nem érdekel semmit, hogy egy nőnek mi a végzettsége, mit dolgozik, vagy mi az életcélja. Lehet, hogy csak engem, de rosszul érint. Hogy miért? Ma arra adtam a fejemet, hogy palacsintát sütök, de nem sikerült.. abban, ami számomra fontos, maximalista vagyok és bár nekem nem fontos a főzés, de a sikerélmény hiánya, vagyis hogy nem sikerült a palacsinta (amit egyébként nem értek) borzalmas volt. Arra jöttem rá, hogy soha, de soha nem akarok háztartásbeli lenni!!! Ez már korábban is megfogalmazódott bennem, de most még inkább megerősödött a tudat, hogy nem akarok otthon ülve krumplit pucolni, kötögetni meg mosogatni. Kérdem én, miért akkora negatívum az, ha valaki az eszéből szeretne megélni? Persze, nem azt mondom, hogy nem tartom rendben a környezetem és a későbbiekben ha feleség leszek, akkor nem csinálok majd semmit. De arra nem vagyok kíváncsi, hogy a dolgom a főzés, mosás, takarítás kombó legyen, karöltve "az asszony fogja be a száját" elvvel.

2013. dec. 11. 19:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy karrierista nő pont annyira unszimpatikus nekünk, mint amennyire egy egész nap otthon ülő férfi nektek.
2013. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen nőket szeretem. :)
2013. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
mert nincsenek *grabs popcorn*
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Utalom az ilyesmit!
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
aha... tehát jobb lenne, ha a pasimon lógnék és az ő pénzén élősködnék? + a lábamat lógatnám otthon
2013. dec. 11. 19:20
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Ja, amikor meg erről kérdezgettem az elején, megkptam hogy tolakodó vagyok és minek vagyok kíváncsi! :D Menjél már a pichába!
2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Ne csinálj férfigyűlöletet abból, hogy nem tudtál feldolgozni egy apró kudarcot. Abból sem muszáj messzemenő következtetéseket levonni, hogy a beszélgetések nem terelődtek a diplomáitokra.
2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Béca ***** válasza:
100%
Én az okos nőket szeretem, de nem azt a fajtát, aki mindenki mást lenéz.
2013. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%

6os vagyok: nem az a baj, hogy ha eszedből akarsz megélni, hanem ha felvágsz erre, és át akarod venni a maszkulan viselkedés jellemvonásait...maszkulan = férfi.


Értékelném azt, hogy sütni akartál és nem sikerült. Este kapnád a spermát keményen ezért! :D Nem csak a mosás főzés takarítás a dolgod nőként, emellett dolgozz keményen, foglalkozz a gyerekkel, és szeretkezz minden nap velem! :D

2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Tarnolf ***** válasza:
82%

Én szeretem az okos nőket. Te például nagyon is szimpatikus vagy számomra, nem az a nő dolga, hogy otthon tespedjen, jó, az előny, ha tud főzni meg ilyenek, de azt a férfi ugyanúgy el tudja végezni. Én például szeretek főzőcskézni. Viszont én is az eszemből szeretnék megélni szóval nem lennék egy "asszony, hozz egy sört, kezdődik a meccs" típusú pasi majd a későbbiekben.


17/F

2013. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!