Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik már csaltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már csaltatok, mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Na, szóval az úgy kezdôdött, hogy pár hete egy fiú az Instán rám írt és udvarolni kezdett. Egyértelmûvé tette, hogy akar engem, a képeim felizgatják és elkezdett fûzni, hogy találkozzunk és hogy szexelni akar velem egy hotelben. Egy hotelszobáról képet is küldött. Egyikünk sem szabad, mindketten többéves kapcsolatban élünk és a párunkkal egy lakásban lakunk, ez már az elején kiderült, de ô egy pillanatig sem volt bizonytalan (én annál inkább) és elmondta, hogy ez a dolog a barátnôjétôl független, egész egyszerûen ô szexfüggô és egy kalandra vágyik stressz nélkül egy idegennel. Én az elején meg sem néztem a profilját sem a képeit, leírtam hogy nem vagyok szingli és nem megy a részemrôl a dolog. Ô elkezdett követni engem Instán és minden nap írt és udvarolt, lájkolta a képeimet, leírta, hogy kíván és akar engem és érdeklôdött, hogy meggondoltam-e magam esetleg..Ez így ment 2 hétig minden nap. Megtetszett a stílusa, egy idô után levett a lábamról, leírtuk egymásnak minden szexuális vágyainkat..Végül rávettem magam, hogy találkozzunk, de csak beszélgessünk és hogy megnézzük, élôben egymásnak esetei vágyainkat-e egyáltalán..Ô egybôl belement. Ezt én késôbb lemondtam lelkiismereti okokból. De tovább írtunk és a második találkozó már összejött. Autóval felvett egy megbeszélt helyen és egy eldugott részen leálltunk és egymásnak estünk. Csók, nyalás, ujjazás stb volt és én kétszer orálisan kielégítettem. Elmondta, hogy ô hotelszobában szeretné még mindig mert az autóban helyhiány miatt sok mindenre nem Volt lehetôség, szexre sem. Én nem ígértem neki semmit, visszaautóztunk és elváltak útjaink. Azóta nem kezdeményezi a beszélgetést. Ha ráírok, vàlaszol, de ô maga már nem úgy ír Mont élôtte. Megkérdezte hogy van-e lelkiismeretfurdalásom a történtek miatt, írtam h nincs, ô azt írta, neki van egy kicsit. Kérdeztem hogy megbánta-e, azt írta, hogy na azt nem:) Újra elôkerült a hoteles téma és írta hogy kíván. Megbeszéltünk egy szexidôpontot, amire egy nappal elôbb rákérdeztem nála, hogy akkor áll-e még. Azt láttam h láttam de egyáltalán nem válaszolt és így nem is lett a hotelbôl semmi. Én ezek után már tényleg nem vàgom h mi van, írni nem akarok neki, azt neki kéne ha akar tôlem valamit ezek után. Továbbra is követ Instán, mondjuk a képeimet már nem làjkolja. Nyilván nem lehet bele látni a fejébe, de srácok, es most mi??:D Ti mire saccoltok? Szerintetek 'jön még az én utcámba'? :D

2016. jún. 19. 12:09
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést.
2016. jún. 19. 12:16
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi volt, hogy odaadod-e neki magad. Odaadtad, így kész, vége, ennyi volt.
2016. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
46%
bujj el. legalabb mond el mit csinaltal a baratodnak..
2016. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
48%
Hopp egy strigula.
2016. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
Kielégítetted, megvoltál neki, most keres mást. Világosan leírta, hogy kalandra vágyik!
2016. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
83%

Ha olyanja lesz majd megy de ne fűzz hozzá sok reményt.


Egyébként gratulálok :)

2016. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem és el is tudnám fogadni, de akkor minek bólint rá egy újabb találkára egy hotelszobában, ahol aztán még a szex is meglehetett volna pulst egy-két perverz ínyencség amit még Megbeszéltünk ?? Én ezt nem fogom fel. Azután is dobhatott volna hogy ez mind megvan, hisz ô akart mindenféleképpen szobára menni a kezdetektôl fogva..
2016. jún. 19. 12:26
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál hogy esetleg a pasiddal, is lehetne minden szex és pulsz egy-két perverz ínyencség.

Szánalmas, hogy ezen aggódsz, ahelyett a hogy haldokló (mert ezek szerint az) kapcsolatodat mentenéd meg, vagy tennél pontot a végére.

Ezzel számomra bebizonyítottad, hogy a nők sem különbek, ha lapos egy kapcsolat.

2016. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha most innen bárki elkezd fűzni az majdnem mind levehet a lábadról és megkaphat csak szexre?


Talán ő kellően kiábrándult magából a tettei súlya alatt amit te szemmel láthatóan nem tettél :)

2016. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Figyu, nem erkölcsi kiigazítást kértem, az élet bonyolult és nem Minden csak fekete vagy csak fehér. Ez az én életem, az én kapcsolatom, majd eldöntöm én.. Azt szeretném férfi szemszögbôl megérteni, hogy ha már le is fektethetett volna és ezzel elérte volna végsô célját amiért két hétig fûzött, akkor az idôpont lefixálása után miért lép Vissza? Még minek követ akkor Instán továbbra is??:) Vagy ennyire jól elintéztem, hogy Most hónapokig jól van lakva?:D Meg az is megütötte a fülem, hogy ô neki lelkiismeretfurdalása van.. Tudtommal nem tartott soha több vasat a tûzben, velem csalta még elôször..azt írta utána hogy Most olyan furcsa a szitu. Kár, mert mint láthatja én megbízható szeretôje lettem volna, nem stresszelem, nem csináltam botrányt, szépen titokban tudtuk volna egymást élvezni, míg jólesik..ô is ezt akarta alapból. Talán fél, hogy túlontùl elmélyül a dolog.. vagy tényleg iszonyat lelkiismeretfurdalása van.. Fogalmam nincs:( de még foglalkoztat a dolog
2016. jún. 19. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!