Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdicsérheti-e egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdicsérheti-e egy férfi kolléga a GYED-ről visszatért, de a gyermekét hébe-hóba még mindig szoptató kolléganőjét azzal, hogy milyen gyönyörűen megmellesedett?

Figyelt kérdés
A fülem hallatára hangzott el munkatársi társaságban ez a bók. A kolléganő mellei valóban figyelemreméltóan megnőttek, szépen kikerekedtek, megteltek, s ezt a változást az öltözködésével ő is igyekezett hangsúlyozni. Ennek a szóvá tételére viszont valószínűleg ő sem számított, mert ahogy a bókot meghallotta, másra terelte a beszélgetés témáját. Viszont mindenki mosolygott a társaságban.

2016. jún. 20. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen, főleg ha ezt ki is hangsúlyozza a hölgy. De azért függ a kollegák viszonyától, és a hölgy mentalitásától, habitusától, humorérzékétől.
2016. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csináljunk belőle szexuális zaklatás hisztit... Mintha a nő nem azért tenné ki a csöcsöket, hogy figyelmet kapjon.-.-
2016. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem , nem dicsérheti meg mert az szexuális zaklatás , valszinüleg börtönbe fog kerülni miatta a roh*dék himsoviniszta disznó !!!


Könyörgöm, erre a válaszra vártál nem ?

2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Én most lassan 1 eve kezdtem dolgozni,de a kicsim még szopizik. Ez van,nem akarja elhagyni a cicit.egyik kollégám ,még a tanfolyam alatt beszólt h vehetnék normális szivacsos melltartót mert gáz (egyik a,másik lóg.mára jobb a helyzet.) különben sem szeretem a szivacsosat..de tudom h gáz iGy nem hangsúlyozom ki. Mostmár alig szopizik,jobb a helyzet... de elég szarul esett,mert nem tudjak hogy neki akkor még sokat jelentett a cici..
2016. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez (enyhébb) verbális szexuális zaklatás, de legalábbis kultúrember nem szokott ilyeneket mondani.
2016. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!