Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában hamar elsülök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hamar elsülök, kezdeményezhetek így szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
A farokméretem viszont szerintem rendben van

2016. jún. 20. 22:07
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szabad országban élsz, hajrá.
2016. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, ki tiltaná meg ? :)
2016. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos tegnapelőtt betiltották.


Nagyon sajnálom!

2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, persze néha gáz a hamar elsülés (nálam is van), és a csaj lehet húzza a száját rá, főleg, hogy ha csak szexről szól a kapcsolat, de emellett nagyon jó tudsz lenni az ágyban.

A jó szex nem csak ki-be mozgásból áll, maga ha baromira beleéled magad, ha megnevetteted az ágyban a lányt, ha felszabadítod, akkor már félsiker van.

Ezután jöhetnek a pettingek, a játékok, a kalandok és ha bírod akkor több menet. Ehhez is ki kell ismerni a lányt.


Nem csak a teljesítménytől jó a szex. Hányszor hallottam már rossz kapcsolatokat ahol a csajok nem tudják mit csináljanak, mert rossz a szex és nem azért, mert a pasi hamar elsül, hanem mert az egész szex csak ki-be mozgásból áll és tiszta monoton, abszolút nem törődik a lánnyal.


Saját példa: Én nem vagyok a marathonista az ágyban, néha hamar elsülök, néha átlagos a teljesítményem (5-10 perc), de tök jó a szex, nem hagyom hogy kielégületlenül menjen ki párom az ágyból és általában vigyor ül végén az arcán.

Viszont az exe akivel sokat együtt volt és állítólag nagyon rossz volt az ágyban sokáig bírta. (állítása szerint mindig szorongás volt, és nem tudja, hogy volt e orgazmusa vagy csak beképzelte magának)

Állítólag akár fél órát is nyomta, folyton az időt nézte a pasi, mert azt hitte minél hosszabb, annál jobb. Spiccesen azért mindent elmondott róla. Normális, sőt, egészen jó farka volt állítólag és azt mondta mindig kemény volt. Azt mondta kapcsolata elején teljesen meglepődött, hogy a pasi hosszú szex után elsült és ugyanúgy állt neki utána, azt hitte megütötte a főnyereményt. Az elején élvezte is, mert új volt neki, még akkor is ha nem volt orgazmusa, de egy idő után megunta, mert állítólag még a pózon sem volt hajlandó változtatni és folyton terrorizálta szex előtt, lelkiismeret furdalást okozva, hogy ha nem szexel vele most rögtön akkor őt nem szereti és a többi. És főleg ezek miatt szakított vele és utána teljesen felszabadult lett szexuálisan. (beletelt 1-2 évembe mondjuk, amíg tényleg megnyílt, az elején még világosban sem mert levetkőzni, mert pasija szex alatt szidta ha 50kg-nál több volt rajta, de ma meg már olyan szexcsatákat vívunk...)

Szóval nem ettől függ, hogy jó e veled a szex!

2016. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Los Balfasos. Az utolsó is.
2016. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!