Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők voltatok úgy, hogy eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők voltatok úgy, hogy eddig nem vonzott az anál és orál szex és egy bizonyos férfival nagyon is megtennétek? Féfiak nektek ez mennyire jönne be nagyon izgatna titeket?

Figyelt kérdés
Egyszer volt csak anál szex a 25 év házasságom alatt és az orált sem sokszor csináltam neki, de most van egy új férfi akivel nagyon is izgat a dolog, hogy milyen lehet.

2016. jún. 21. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, ha a páromat is izgatják ezek a dolgok!
2016. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig is izgatott csak kevès olyan nő van aki ugyancsak kedveli...
2016. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orál:

Azt eddig mindig azért csináltam, mert szerettem/kedveltem a partneremet és örömöt akartam neki okozni. Csak ez vezérelt sokáig, no meg hogy kapjak viszonzást. Sosem éreztem azt, hogy "Huhh, de elcumizgatnám napestig, hmm."

Aztán megismerkedtem valakivel. Nem voltam szerelmes, csak szex volt. Annyira nem is volt oda, hogy orált kapjon, inkább nyalni szeretett. Valamiért mindig annyira kívántam a farkát. Nem bírtam kiverni a fejemből. Reggeltől estig csak szopogattam volna. Kicsit meg is lepődtem magamon.


Anál:

Nálam egyszerüen kizárt, hogy fogadjam. Próbáltam már.

De egyszer olyan hosszam cseteltem erről egy férfival, hogy kedvet kaptam újból kipróbálni.

2016. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

legelső "sexelős" barátnőmmel volt ez.


orál:ő azt soha senkinek,és milyen undorító,stb... aztán kinyaltam,és alighogy befejeztem máris rácuppant a főnőkre.


anál is hasonló volt,bár az már a sokadik csajom volt.

az a lyuk nem arra való,és mitomén mindig lekoptatatott valamivel a popsijáról.aztán tők lazán megkérdezta,hogy -szeretném e?

-persze mondtam és hajrá.a leg urvább az volt hogy közben végig nyomta magából a hülyeségeit,hogy ez nem erre való,meg milyen perverz vagyok,stb...

2016. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Exemmel csak 2 szer volt análisan ami számomra nagyon bejött és orál egyszer se!

Sajna azóta se volt olyan nőm aki imádta volna !

2016. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A feleségem mindig is csinálta az orált, de az análszexet elutasította. (nagy bánatomra :) ) Aztán lassan (bármiféle komolyabb győzködés nélkül) lassan érdeklődőbb lett. Ma már ő kéri, hogy csináljam neki. szóval előfordul, hogy később alakul ki (igen, az is előfordulhat,hogy egy másik partner váltja ki)

38/F

2016. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy a pisiszex nem vonzott, de egy bizonyos sráccal megtenném.
2016. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kerdes itt? Vedd a szadba es adjad neki! Mit hezizalsz? De a vegen ne kopd ki, rendben?
2016. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én undorodtam tőle, bár a mostani párommal meg vonz is a dolog.
2018. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!