Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Bevallalnatok, h egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Bevallalnatok, h egy 22 eves srac szuzesseget elvegyetek? Akar alkalmi, akar hosszu tavu kapcsolat.

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Es miért szűz az a srác? tudod mit ha szeret,és megérdemli akkor szívesen tenném :)
2016. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Max. szerelembol, de valoszinuleg egy tesze-tosza, puhany pasi lehetsz, ezert nem tudnek beled szeretni.
2016. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
#2: Ezzel a felfogással meg normális pasi beléd nem fog szeretni....... :D
2016. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távú kapcsolatot olyan emberrel vállalok be akibe szerelmes vagyok. Hogy szűz-e mellékes. De ha csak ennyit tudok róla, akkor NEM.

Rosszul tetted fel a kérdést. A kérdés az volna, hogy akar-e veled valaki alkalmi vagy hosszú távú kapcsolatot, ilyen és ilyen vagy. De most komolyan, nem érzed, hogy gáz ez, hogy neked az is mindegy alkalmi vagy hosszú távú, csak elveszíthesd a szüzességed?

2016. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggodj miattam, 3-as, sosem szenvedtem hianyt ilyen teren. :) de nem leszek a "tanci nenije" semmilyen kisfiunak.
2016. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

#5: Ezt most nem értem......

Milyen kisfiúról beszélsz? Tehát aki 22 évesen (vagy 22 fölött szűz), az kisfiú? AKi nem, az férfi? Vagy a szüzesség kisfiúvá tesz valakit?

Én az előbb NORMÁLIS férfit említettem. Lehet,hogy férfiakban nem szenvedtél hiányt, de én az ilyen primitív felfogású embereket csak kinevetem :D

2016. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem az ötös vagyok, de kisfiú az, aki úgy viselkedik. Ennek semmi köze az életkorhoz vagy a szüzességhez.
2016. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha együtt lennénk, szerelmesek lennénk egymásba, akkor természetesen igen, amúgy meg még én is szűz vagyok. :D

Alkalmi kapcsolatban biztosan nem, de egy hosszú távú, rendes párkapcsolatban ez nem lenne akadály. Amúgy meg ez így még kevés, ahhoz tudni kéne azt is, hogy milyen az a fiú. :)

2016. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, alkalmi kapcsolatban is
2017. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!