Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a magukat nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magukat nőnek mondók hány százaléka valójában férfi itt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon gyanúsak ebben a kategóriában bizonyos magukat nőnek vallók válasza.

Például néha olyanokat irkálnak, hogy: "Imádom az anált nagy néger kukikkal elölről és hátulról is" stb. Talán nem pont ilyeneket, de hasonlókat néha szoktam olvasni. Márpedig ilyeneket egy nő (hacsak nem ez a munkája) soha nem akarna. Nincsen nő aki szereti az anált (talán minden ezredik, na meg amelyiknek ez a munkája).

És hasonló szempontból is vannak felettébb gyanús válaszok/kérdések is melyeket állítólag nő írta, de egyértelműen lerí róla, hogy ezt csakis férfi írhatta.


Szerintem ez azért van mert talán a meleg férfiak így próbálnak huncutkodni, vagy ki tudja?


Nektek mi az álláspontotok?



2016. jún. 28. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10:

Engem meg nőnek néznek és állandó privátokat kapok. Olyan válaszra, amiben egyszerűen csak a témával kapcsolatban válaszolok és a nemem érdektelen, így fel sem tüntetem.

2016. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés ilyen ember van itt, de ők állandóan ezt csinálják. Én leginkább az olyan kérdéseknél szoktam ezt látni, amikor valaki azon panaszkodik, hogy a nők felszínesek, meg a pénzre mennek. Ilyenkor mindig van egy "nő" aki leírja, hogy neki a minimum a BMW, a 2 méteres magasság, a Swarzenegger izmok, meg a 30 centis farok. Ez az ember amikor éppen nem nőnek adja ki magát, akkor nőgyűlölő kérdéseket írkál.
2016. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Eddig 2 alkalommal tévedtem, az összes többi alkalommal kiszűrtem, ki van a kérdések-válaszok mögött. A megfogalmazási módból, helyesírásból, szóhasználatból, stilisztikából, írásképből le lehet szűrni, hogy kamu. Ha kicsit is értesz ezekhez a dolgokhoz.


Másrészről a legérekesebb, hogy annyi 18/L van ezen az oldalon, mint sehol más fórumon. Ez is gyanús, esetleg még olyan állhat fent, hogy nincsenek 18 évesek, ha valójában lányok is, csak a szabályzat miatt írják oda, hogy ne töröljék a kérdést.

2016. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok tényleg.

És a kamunői válaszokat elég könnyű kiszűrni, legalábbis én még nem futottam bele más neműbe mint gondoltam.

2016. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Az k..rva élet, hogy "cukilányka00" vagy hogy a francba hívják, egy pasi, a többiről viszont nehéz megmondani.

Mondjuk az ilyen túlzottan szubmisszív "azért élek, hogy szolgáljam a pasim <3 <3" típusú hozzászólók tényleg elég gyanúsak...

2016. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A cukilányka csak egy exku_va, aki tökéletesnek állítja be magát. Nem pasi, csak egy undorító, alpári tahó nő. Komolyan nagyobb paraszt mint én
2016. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Eh továbbra is meggyőződésem, hogy ilyen kicseszett idióta nincs, mint ő, ezt tettetni kell. Valahogy túl tökéletesen hozza az ÖSSZES rossz tulajdonságot, amik miatt az itteni pasik panaszkodnak...
2016. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem csalnak ez ügyben.
2016. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!