Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi heterok és biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heterok és biszex srácok: ha vágytok rá, eddig miért nem mertétek kipróbálni?

Figyelt kérdés
Kiprobalnatok dolgokat sracokkal, de eddig nem leptetek. Mi gatolta ezt? Nem volt megfelelo alany, csak akkor lennel sraccal ha kanos vagy, vagy szimplan nem voltal eleg ittas, hogy lepni merj? Kort is irjatok, meg hogy fovaros/videk!

2016. jún. 29. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
hetero srácok nem próbálják ki srácokkal o.O
2016. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Húsosabban nehéz partnert találni ehhez.


26/f, vidék

2016. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Irracionális félelmek sorozata miatt.


1. Félek hogy kiderül a környezetemben.

2. Félek hogy nagyobb eséllyel kapok el betegséget homoszex közben.

3. Félek hogy egyszerűen csak rossz élmény lesz.

4. Félek hogy nem megfelelő partnert találok.

5. Félek hogy a valóságban teljesen másmilyen lesz, mint ahogy elképzeltem és a meglepetés nem pozitív lesz.


Amiket te írtál azok nem fontosak. Pl alkohol biztos nem kellene, nem attól függ hogy merem/nem merem csinálni. Ha meg annyit innék hogy eszetlenül merném, akkorra meg már fel sem állna. A szexuális gátlások feloldásába rossz ötlet alkoholt csempészni, mert könnyen rá lehet szokni.

Voltam már fent partnerkereső oldalakon és cseréltem képeket férfiakkal is. Lenne szarásig jelentkező, mert a külső tulajdonságaim nagyon előnyösek, de a fentiek miatt végül eddig mindig visszaléptem, miután átgondoltam.

2016. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nemi betegségektől való félelmem miatt.
2016. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csinálnám, ha kanos vagyok. De félek a fertőzésektől
2016. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már alkalmam kipróbálni és nagyon tetszett a dolog, viszont szerintem nehéz erre alkalmas partnert találni. Sok pasinak csak a szája jár.

22 vagyok

Nyáron vidék, egyébként főváros. :)

2016. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Fejezzétek már be ezt a kíváncsi heteró fa***ot.
2016. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még gyerekként játszottam egy másik fiúval. Húzkodtuk, szopogattuk egymás fütyijét, de ebben nyilván semmi szexualitás nem volt még akkor. Azóta nekem nem volt semmi ilyen, hetero felnőtt lettem.


Néha izgat a gondolat, hogy felnőttként a tényleges élvezetért csináljam, de leginkább attól félek utána nem lenne-e bűntudatom. 26/F, BP

2016. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi gátolta. Pedig szívesen lecurkantanék egyszer valakit. Talán az gátolja, hogy nem megyek elébe.

Sosem kutattam még valaki után, aki szeretné, hogy lesz..ja egy másik férfi.

Ha majd egyszer a sors úgy hozza, valószinüleg majd nem mondok rá nem-et.

38F

2016. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Nagyon érdekes, mert az én olvasatomban a heteró férfi nem kíváncsi arra, hogy milyen egy másik férfival, mert szerintem ő ebben az esetben már látens meleg -nem biztos hogy így van, de én ezt gondolom-


DE, a kérdésre: volt egy nagyon jó gyermekkori barátom, elég nagy szájjal, egy nagyon értelmes, kis "Hűbelebalázs" típus volt. Ő volt az, akiről soha nem gondoltam volna hogy bármilyen szinten megérintené a homoszekszualitás, aztán egyszer elmesélte, hogy meg akart rántani egy nem túl szép, ugyanakkor nagyon gazdag leányzót (amolyan divatribinek tartotam a lányt), aki akkor volt 19 éves, de egy 40 éves palival járt.

A lány elmesélte a palijának, aki erre megüzente, hogy jöhet harmadiknak, de csak akkor, ha ő meg betolhatja a barátomnak.


A srác erre azt mondta nekem, hogy ő ezt egyrészt merő kíváncsiságból, másrészt meg mert mindenáron meg akarja rántani a lánykát, simán bevállalná, de egyetlen dolog miatt inkább nemet mondott: Azt mondta, "fél, hogyha neki az jó akkor ő meleg lesz??? É s akkor mit fog ő csinálni, mert hogy ő nem akar meleg lenni!" -szóval a kérdésedre válaszolva: lehet ilyen oka is-

2016. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!