Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul látom, vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul látom, vagy tényleg rengeteg lánynak imponál ha jómódú egy férfi?

Figyelt kérdés

Nem akarok felháborodást szítani, de: egyre több olyat látok hogy jómódú idősebb csávó 40 es kb és 20as csajjal.

Kisvárosban élek, és kb itt az a "szemétdomb királya" akinek van lóvé, van egy bömös, kicsit kigyúrt, és tesztpályának nézi a várost.

Az a durva (nekem) hogy ez bejön a 20 körüli csajoknak! rengetegnek! de mi vonzó van egy 40 esben? sosem fogom megérteni.

érett, meg révbeért, tapasztalt stb jaaa persze. aki érett, az nem a városban versenyez!

Ez csak egy példa, de ha 30 ilyen nincs, akkor egy sem.

én 25 vagyok, és néha igenis derogál,hogy kvázi amit én tudnék nyújtani egy lánynak az semmi ezekhez a hu de menő vagyok, hogy 40 évesen még 20 nak hiszem magam arcokhoz képest.

nem vagyok túl sportos, nincs nagy értékű autóm, de van szívem, tudok szeretni, és nem csaltam meg egyik barátnőmet sem soha, korrekt embernek tartom magam, nem pedig egy simlisnek, kétes üzletekkel meg stb.

Inkább elkeserít ez, hogy az ilyen típusok a vonzók, és van hogy egymást tiporva hajtanak a fiatalabb csajok rájuk. Szó szerint.

10 év mulva nekem is ilyenné kell válnom, ha azt akarom hogy ne legyek csak egy átlagos valaki a lányok szemében?!



2016. júl. 2. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Kérdező! Te pedig maradj ilyen pasi, amilyen vagy, hidd el rád talál majd egy olyan lány, akinek TE vagy a fontos, nem az autód, az egzisztenciád, stb."


Csak a szokásos ostoba női közhelyes baromságok. Miután ezt begépelted már mész is és megfugatod magad az első jött-ment senkivel. Persze a kérdezőt alapból levegőnek néznéd.

2016. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Amikor nem ismersz valakit, inkább maradj csendben, ha már magadból indulsz ki. Én pl magamból indulva írtam le amit írtam. És nem nézem levegőnek. Velem egyidős párom van, lassan két éve. És képzeld nem a "szemétdomb királya" meg ilyen olyan jómódú, pont az ellenkezője. Szóval én csendbe maradnék, ha nem ismerem a másikat :)))
2016. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

az igazság általában valahol félúton van a végletek között. az emberek nem csak ilyenek vagy olyanok, hanem sokfélék.


sokan és talán tényleg egyre többen vannak olyanok, akik csak a pénzt, külsőségeket, felületes dolgokat nézik. a média és különösen a reklámok is egyre inkább ezt sugallják, amire nagyon sokan fogékonyak. de azért nem mindenki ilyen.

ha te nem ilyen értékeket követsz, akkor velük úgyse nagyon lenne közös érdeklődésed, így velük egy kapcsolat sem működne sokáig.


szerintem az is érthető, hogy a vagyon nem hátrány (sőt), hiszen akinek nincsenek anyagi gondjai, az több mindent megengedhet magának, a párjának és a családjának is. több és jobb lehetőségei vannak szinte mindenben és kényelmesebb lehet vele az élet, kevesebb lehet a megélhetési és egyéb probléma is. éppen ezért szerintem érthető szempont, hogy a nők (is) elvárják, hogy legyen a másiknak egy egzisztenciája, ne legyen teljesen csóró, ne kényszerüljön folyton garasoskodásra. na meg az, hogy sikerült-e x éves korodra egy normális egzisztenciát megteremtened, normális állásod, karriered van, az sokat mutat az emberi tulajdonságaidból, képességeidből, ami nem teljesen mellékes abból a szempontból sem, hogy valaki a jövőjét mennyire akarja veled összekötni.

ugyanakkor persze nem jó az anyagiaskodást sem túlzásba vinni. önmagában a pénz nem boldogít és akinek sok van, az még a párjával sem biztos, hogy annyira meg akarja azt osztani, meg ha más értékeket nem sikerül mellé tenni, akkor mit sem ér az egész. viszont akiknek kevés van, azok sokszor nem így látják ezt. főleg akiknek nagyon kevés pénzük van és sok az anyagi problémájuk, azok hajlamosak minden probléma megoldásának a pénzt tekinteni és a csillogás hajlamos őket elvakítani.


az viszont az anyagiaktól függetlenül elég jellemző, hogy a kigyúrt, jó külsejű, jól öltözött, hangos, menőző, kirívó, feltűnő pasik (persze ugyanez igaz nőkre is) népszerűbbek, kelendőbbek, mert ők kitűnnek a tömegből, rájuk szegeződik a figyelem. nem lehet őket nem észrevenni, nem lehet nem foglalkozni velük.

ráadásul a rosszfiús viselkedés alapból nagyon sok nőnek imponál. aztán persze nem akarnak sokáig egy rosszfiúval lenni, így meg akarják majd változtatni és amikor ez nem sikerül, akkor elhagyják (vagy sokáig szenvednek mellette), de alapvetően a rosszfiúk könnyebben hódítanak.

sokszor egyébként csak arról van szó, hogy az ilyen nagy hangú, feltűnősködő, pénzes alakok azok, akik oda mernek menni a csajokhoz, mernek náluk kezdeményezni és van elég önbizalmuk hozzá, hogy meg is hódítsák a nőt, míg a kedves szerény, rendes pasik csak a távolból epekednek, de félnek bármit is tenni, még ha odamennek, akkor sem elég határozottak, így képtelenek hódítani és aztán csodálkoznak, hogy nem is járnak sikerrel.


ha neked nincs egy olyan kiállásod, viselkedésed, stílusod és főleg egészséges önbizalmad, ami megfog egy nőt, akkor sokkal nehezebb dolgod van. az, hogy kedves, normális, értékes vagy önmagában kevés, mert a rejtett értékeidet nem látja senki. ha nem tudod érzékeltetni is a nővel azt, hogy mik a te számára fontos értékeid, miért is akarjon ő veled lenni, akkor magától senki nem tudja kitalálni, hogy milyen vagy. neked kell kezdeményezned, neked kell tenned, lépned és meghódítani a nőt.

ha van hozzá jó külsőd, menő kocsid, pénzed, egyéb külsőségeid, az sokat segít. de szó sincs róla, hogy a belső értékekkel ne lehetne hódítani. a jó humor, a műveltség, az udvarisasság, mind remek értékek lehetnek, csak tanuld meg őket jól használni és ne félj kezdeményezni. ne vegye el az önbizalmad mások viselkedése, sőt meríts belőle, hogy te különb vagy náluk. nem kell ezt kimondanod, mert az már visszatetsző lehet, de adjon neked tartást és önbizalmat, hogy a saját értékeidet többre tartod és merd a saját értékeid megmutanti a nőknek, mutass alternatívát, hogy veled lehet máshogy is szórakozni. ehhez persze keress olyan nőket, akik máshogyan is akarnak szórakozni...

2016. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Talán nem milliomos de biztos nem közmunkás.

Akkor nyilván máshogy használod ki.

2016. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"szerintem érthető szempont, hogy a nők (is) elvárják, hogy legyen a másiknak egy egzisztenciája, ne legyen teljesen csóró, ne kényszerüljön folyton garasoskodásra."


A probléma csupán annyi, hogy a csajok nagy része semmit sem tud nyújtani egzisztenciális téren csak követelőzik.

Rendben van, felmutatom a kérót, kocsit jó fizetést de akkor Ugyanezt el is várom a nőtől mert a bugyi letolás nagyon kevés.

2016. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pénz beszél, kutya ugat.
2016. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#13!


Miért használnám ki? Mert velem lakik? Mert segítek neki? 80-90 ezer forintból majd még kihasználom nem? Látszik hogy csak olyan nőkkel volt dolgod akik lusták tenni a dolgaikért. Ha páromnak kellett pénz valamira 20-30 ezer simán odaadtam. Minden egyes reggel 5 előtt felkelek, hogy friss ennivalót tudjon vinni, este 9re érek haza munkából. Amíg nem ismered valaki életét nem mondhatod hogy "nyilván" kihasználja. Erről ennyit.

2016. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!