Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostituálttal szeretkezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostituálttal szeretkezek először, van rá esély, hogy érzelmileg kötődni kezdek hozzá?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert - legnagyobb bánatomra - meglehetősen érzelmes vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy a kérdésben említett akció miként htana rám. Van esetleg olyan férfi, aki hasonló hozzám? Kíváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.


Előre is köszönöm!



2016. júl. 2. 12:23
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Érzelmes vagyok, csak nincs rá esély, hogy úgymond kiéljem ezt a jellemvonásomat, de szexelni is akarok, így ez az egyetlen lehetőség van. Még alkalmi sem jönne nekem össze.
2016. júl. 3. 12:43
 22/39 anonim ***** válasza:

Jó mindegy. Te életed, te döntésed.

Ha ennyivel beéred...

2016. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Így van, az én életem. Legalább nem vagyok nagyravágyó. Kevéssel is beérem.
2016. júl. 3. 12:52
 24/39 anonim ***** válasza:
Mert aki nem k**vazik az nagyravágyó? O.o?
2016. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Természetesen nem. A nagyravágyót úgy értettem, hogy nem vágyom kapcsolatra, örülök, hogy legalább fizetett szexben lehet részem. Vulgárisan kifejezve: örülök, hogy lyuk van a fenekemen és szelel.
2016. júl. 3. 13:09
 26/39 Gábor19... ***** válasza:
Én Gyerek koromban voltam ilyen érzelmesebb szerelmesebb természetű, mára többé kevésbbé kiírtottam magamból.. Ha egy alkalomra mész egy normálisabb prostihoz, akkor még nem zúgsz bele; inkább csak fel kavarja az érzelmeidet egy picit; meg eleinte feszengeni fogsz. Ha többször elmész ugyanahhoz a prostihoz, akkor már nagy az esélye hogy belezúgsz.
2016. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is prostiztam, de azért, mert más nem kell. Időd is megmarad, és nem kell tenni a mézesmázosat a csajnak, hogy ágyba vidd. Nincs időm és türelmem egy bnőhöz, egy éjszakáshoz sincs kedvem beszélgetni a csajjal, úgy meg csak nem mész oda, hogy dugunk?
2016. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Valóban vannak barátnő feeling típusú prostik, de szerintem nehéz kifogni. Én voltam olyannal aki kedves volt, normális, beszédes, de nem kötődtem volna hozzá hosszútávon mert azért lássuk be, ezek a lányok nem az eszükről híresek.


Olyan is volt aki a telefonban mézes-mázos volt, akció előtt meg közben pedig szinte úgy nézett rám, mint egy darab szarra.


Ha kifogsz egy viszonylag értelmesebbet és megbeszéled vele, hogy mit szeretnél akkor az jó, feltéve ha nem tartasz a nemi betegségektől.

2016. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező vagyok, de előző: én eddig csak 3 prostinál voltam, és az egyik közülük életemben a második legokosabb nő, akivel beszéltem. Következő évben az államokba ment jövőkutatást tanulni.
2016. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, bár nekem is volt olyan, hogy életem egy nehéz korszakában elmentem egy orális kényeztetésre. Egy érett nőhöz. Csókolóztunk is végül, és nagyon barátságos volt. Olyan oldalról ismertem meg, ahol csetelni is lehetett vele és kb. 1 év múlva ráírtam, hogy hogy van. Elsőre leszögeztem, hogy most nem akarok hozzá menni, mégis kedves maradt és váltottunk pár mondatot. Pozitív élmény volt. :)
2016. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!