Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha prostituálttal szeretkezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostituálttal szeretkezek először, van rá esély, hogy érzelmileg kötődni kezdek hozzá?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert - legnagyobb bánatomra - meglehetősen érzelmes vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy a kérdésben említett akció miként htana rám. Van esetleg olyan férfi, aki hasonló hozzám? Kíváncsi lennék, hogy mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.


Előre is köszönöm!



2016. júl. 2. 12:23
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Keressek egy tisztességes lányt. Hogy nem gondoltam eddig erre?:-) Egy örömlánynak elég leszek, mígy egy rendes lányhoz kevés.
2016. júl. 2. 13:39
 12/39 anonim ***** válasza:
53%

Miert lennel keves egy rendes lanyhoz?

Ertekeld már magad annyira, hogy nem egy trippeles luvnyának fizetsz szexert mert az mar a legalja komolyan.

2016. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Leht, hogy a triperes luvnya való csak nekem. De próbálom értékelni magamban azt, amit lehet(?)
2016. júl. 2. 15:36
 14/39 pinkpancser ***** válasza:
47%
Prostik közt is van különbség! Ha nem egy fogatlan útszélivel próbálkozol, hanem egy jófélével, akkor van esély. Bár ehhez neked is olyannak kell lenned, hogy képes legyél ilyen kötődésre.
2016. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Evidens, hogy "minőségi" prostituálthoz megyek.
2016. júl. 3. 11:51
 16/39 anonim ***** válasza:
Ha prosti akkor már megette a fene! Minoseg ide, minoseg oda. Mar ha egy r¡bancot lehet minosegnek nevezni.
2016. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
A minőségit úgy értettem, hogy nem útszéli, hanem lakáson fogadó.
2016. júl. 3. 12:17
 18/39 anonim ***** válasza:
Hát jó gusztust hozzá. ;) Hanyadik is leszel neki aznap?
2016. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok ilyen jelentéktelen kérdésekkel.Az lélet túl rövid, hogy ilyen piti dogokon rágódjak. Ami fontos az a megfelelő védekezés.
2016. júl. 3. 12:33
 20/39 anonim ***** válasza:

Nem is vagy te akkor olyan érzelmes. :D

Mondjuk nem is baj, hiszen penzt kell majd adnod a ribizlinek, hogy tudjon kenyeret venni. 0:)

2016. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!